Zprávy / Pozvánky

Podzimní Opavu ovládne klubová noc FreiPlatz

Podzimní Opavu ovládne klubová noc FreiPlatz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 25.09.2017

Podzimní varianta opavské klubové noci FreiPlatz opět nabídne nabitý hudební program. Kolotoč zábavy se rozjede v pátek 20. října a potrvá až do nedělního rána. V průběhu dvou dní se představí řada umělců a interpretů, nejen z ČR. Určitě si nenechejte ujít scény opavské klubové noci v galerii Gottfrei, opět v obou patrech, Music Club 13 se scénou v pivnici a nový Frei Bar, zaměřený na electronickou hudbu.


V dvoudenním programu vystoupí jako hlavní host newyorská diva indického původu Shilpa Ray, v těsném závěsu Midi Lidi, Fiordmoss, Záviš, Psychonaut, Deeptronic, Rockin’ Jackals, Šamanovo zboží, 1flfsoap, DIV I DED, Dominik Fajkus a Rotující Kedluben. Neméně početný je také zástup DJs, kdy se mixážního pultu ujme Ventolin, Bullerbyne djs, Tráva, T.O.M.M.Y, Fake Bear, Van Vega, Rzaholec, Kudla & Krusberg, Exponite, Disgustin Justin, Mike L, Tučňák a Reverend, ClownFish crow, Bam Fight crow a další.


Opavská klubová noc FreiPlatz je městský dvoudenní festival, který se snaží o propojení kulturních scén hudebních klubů, barů, kaváren, restaurací a veřejného prostoru s multižánrovým programem. Návštěvníkům nabízí množství koncertů, poslechových a tanečních večírků, soutěží a zábavy.

Info

Freiplatz – opavská klubová noc
20. – 21. 10. 2017
Opava

Vstupné: v předprodeji 290 Kč / na místě 390 Kč
https://goout.net/cs/festivaly/freiplatz-opavska-klubova-noc/
https://www.facebook.com/events/1439682829442280/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rachot v červenci

redakce 02.07.2022

Kapelníci Roberta Planta a PIL na jednom pódiu. Výjimečné spojení tří kultovních postav, které na britské scéně působí už víc než čtyřicet let.

Klub Brno v Ostravě slaví dva roky

redakce 30.06.2022

Hudební prostor s neobvyklým názvem je dílem entuziastů z kulturního spolku Provoz.

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace