Zprávy / Festivalové

Polský Fest Festival chystá bohatý program

Polský Fest Festival chystá bohatý program

redakce | Zprávy / Festivalové | 14.07.2021

Polský Fest Festival má velkou šanci stát se jednou z největších hudebních událostí minimálně ve střední Evropě tohoto léta. Line-up slibuje mnoho zahraničních jmen, a to i ze zámoří, což je pro tento rok velkou výjimkou. Mezi hlavní taháky patří éterická zpěvačka Aurora, estonský rapper Tommy Cash, britský divočák Slowthai, kytarovka Nothing But Thieves nebo démoni EDM hitů Robin Schultz a Bakermat, britská kapela kombinující afrobeat a jazz Kokoroko nebo hyperpopová senzace Ashnikko.

Bohatá je ale i domácí nabídka, z polských interpretů se představí pianistka Hania Rani, tradičně silný polský hip hop budou mimojiné reprezentovat rappeři Jan Rapowanie, Sokół, PRO8L3M a Mata. Dále se představí zpěvačky Daria Zawiałow a Mery Spolsky nebo teskné duo Kwiat Jabłoni. Čtyřdenní program proběhne ve Slezském parku v Chořově. Těšit se můžeme na několik hudebních scén, ještě více atrakcí a jedinečnou atmosféru.

Info

Fest Festival
11-14.8.2021
Slezský park, Chořov
fb event

foto © Melanie Lehmann

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Jazz Goes to Town v půlce října

redakce 20.09.2022

Do Hradce dorazí zahrát více než sedmdesát hudebníků v jedenácti domácích i zahraničních kapelách, z nichž šest zažije svou českou premiéru.

Program festivalu Le Guess Who? kompletní

redakce 19.09.2022

Na sedm desítek přírůstků do programu, včetně Oumou Sangaré, Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, Estrelly Morente a Yaya Bey a další.

Festival Sonda a těžce přístupné audiovizuální hlubiny

redakce 19.09.2022

Prezentuje skladatele a multimediální umělce, kteří ve své tvorbě neortodoxním způsobem kombinují médium zvuku, světla a pohyblivého obrazu. Hvězdárna a planetárium, Brno.

Festival Jazz On5 přivítá Lovana, Parlato i The Bad Plus

redakce 18.09.2022

Energický funk a soul s prvky brass music a jazzu přiveze do Prahy renomovaná brooklynská kapela Huntertones.

TransCentury Update zve do Lipska elitní alternativu

redakce 18.09.2022

Unikátní prostor s neopakovatelnou akustikou slibuje vystoupení skvělých jmen alternativní scény, jako jsou například Amyl and The Sniffers, Caroline, The Comet is Coming, Crack Cloud, Ezra Furman nebo Mabe Fratti.

Changeover, nový multi-festival v Bělehradu

redakce 17.09.2022

Nový multižánrový třídenní hudební festival s více než padesáti umělci představujícími novou evropskou scénu se odehraje v Bělehradě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace