Zprávy / Nové desky

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.10.2015

Ambiciózní hudební skupina Smrtislav soustředěná kolem excentrického zpěváka Tuzexe, který vešel ve známost hlavně hraním v kapelách Sunshine, Vanessa nebo Scissorhands, mává ve vzduchu svým téměř hotovým albem. Od jeho finální realizace dělí skupinu už jen finanční částka, kterou by ráda nashromáždila pomocí crowdfundingového projektu Hithit.

Kapela, která na začátku roku zaujala svým čtyř písňovým EP podpořeným videoklipem k písni V noci se mi zdálo, chce po sérii úspěšných koncertů v klubech a na festivalech zachytit svou dosavadní tvorbu na desku, která by podle jejích vlastních slov mohla znatelně ozvláštnit a provětrat současnou českou hudební scénu.


"Materiál na desku je připravený, potřebujeme jen sehnat peníze na to, abychom album mohli natočit a vydat," říká Tuzex. V kapele dále působí také zkušení hudebníci: Jakub Zachoval na kytaru (LUS3), Michal Mach na bicí (City Lights), Tomáš Jungvirt (Landmine Spring) na basu. "EP jsme nahrávali ve studiu Biotech u Ecsona Waldese, což je jedno z nejlepších a nejrespektovanějších českých studií. A protože jsme se zvukem spokojeni, další písničky bychom rádi dotočili také tam," dodává frontman, který počítá s tím, že vybrané peníze od fanoušků pokryjí podstatnou část nákladů na realizaci první desky kapely.

Smrtislav, který si hned od počátku získal řadu fanoušků svým originálním rockovým zvukem a překvapivě českými texty s ponurejší náladou, spoléhá na jejich přízeň a podporu i tentokrát.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zimní pneu. Cudné i maniakální.

redakce 07.12.2022

Potměšilost dvou vědců ze špatně financované hudební laboratoře, vypočítavost shořela, prim tady tvoří nadšení a snaha dělat hudbu s něžným fakáčem světu po svém.

Slowlick debutují

redakce 06.12.2022

Melancholické a psychedelické harmónie chvíľami prechádzajú do tanečných basov a miestami dokonca do akejsi slowlickovskej verzie súčasného bluegrassu.

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Urn vydáva tretí sólový album

redakce 24.11.2022

Album nie je plne elektronický ani akustický. Nejde o jazz ani trap, ale… Presvitá z neho veľa.

Heiden na vinylu

redakce 21.11.2022

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi.

Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác

redakce 21.11.2022

Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným.

Sklizeň Polí5

redakce 20.11.2022

Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace