Zprávy / Nové desky

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.10.2015

Ambiciózní hudební skupina Smrtislav soustředěná kolem excentrického zpěváka Tuzexe, který vešel ve známost hlavně hraním v kapelách Sunshine, Vanessa nebo Scissorhands, mává ve vzduchu svým téměř hotovým albem. Od jeho finální realizace dělí skupinu už jen finanční částka, kterou by ráda nashromáždila pomocí crowdfundingového projektu Hithit.

Kapela, která na začátku roku zaujala svým čtyř písňovým EP podpořeným videoklipem k písni V noci se mi zdálo, chce po sérii úspěšných koncertů v klubech a na festivalech zachytit svou dosavadní tvorbu na desku, která by podle jejích vlastních slov mohla znatelně ozvláštnit a provětrat současnou českou hudební scénu.


"Materiál na desku je připravený, potřebujeme jen sehnat peníze na to, abychom album mohli natočit a vydat," říká Tuzex. V kapele dále působí také zkušení hudebníci: Jakub Zachoval na kytaru (LUS3), Michal Mach na bicí (City Lights), Tomáš Jungvirt (Landmine Spring) na basu. "EP jsme nahrávali ve studiu Biotech u Ecsona Waldese, což je jedno z nejlepších a nejrespektovanějších českých studií. A protože jsme se zvukem spokojeni, další písničky bychom rádi dotočili také tam," dodává frontman, který počítá s tím, že vybrané peníze od fanoušků pokryjí podstatnou část nákladů na realizaci první desky kapely.

Smrtislav, který si hned od počátku získal řadu fanoušků svým originálním rockovým zvukem a překvapivě českými texty s ponurejší náladou, spoléhá na jejich přízeň a podporu i tentokrát.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Thistle vydávají první studiovou nahrávku

redakce 12.01.2022

Album obsahuje materiál představující minimalistické ambientní improvizace i pečlivě vystavěné skladby a ukazuje tak relativní tvárnost dvojice.

Insania ohlašuje nové album

redakce 10.01.2022

Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století a název alba je kombinací...

V0nt vydávají debutové album

redakce 06.01.2022

Jak je u V0nt zvykem, deska vznikala okolo stolu plného samplerů, synťáků a bzučících efektů.

Andrea Šulcová: Nobody Knows

redakce 04.01.2022

Album obsahuje šest písní s autorskými texty i hudbou. Autorka si zároveň sama natočila kytary, zpěvy a příčnou a irskou flétnu.

Nový release Weltschmerzen :: Pain Palace

redakce 02.01.2022

Trinástym releasom vydavateľstva Weltschmerzen je dlhohrajúci album staro-nového projektu Pain Palace.

Munroe vydávají nové album Divoké kvítí

redakce 31.12.2021

Pilotní klip Vlčí menuet vás ponoří do nálady hororů z 50 let.

Stroon vydáva novú nahrávku

redakce 30.12.2021

Ake by to bolo, ak by sa dalo vylučovanie hormónov ovládať vôľou? Ako by sme to vedeli používať a čo by to urobilo s naším sebaobrazom?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace