Zprávy / Nové desky

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

Pomůžete vydat debutového Smrtislava?

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.10.2015

Ambiciózní hudební skupina Smrtislav soustředěná kolem excentrického zpěváka Tuzexe, který vešel ve známost hlavně hraním v kapelách Sunshine, Vanessa nebo Scissorhands, mává ve vzduchu svým téměř hotovým albem. Od jeho finální realizace dělí skupinu už jen finanční částka, kterou by ráda nashromáždila pomocí crowdfundingového projektu Hithit.

Kapela, která na začátku roku zaujala svým čtyř písňovým EP podpořeným videoklipem k písni V noci se mi zdálo, chce po sérii úspěšných koncertů v klubech a na festivalech zachytit svou dosavadní tvorbu na desku, která by podle jejích vlastních slov mohla znatelně ozvláštnit a provětrat současnou českou hudební scénu.


"Materiál na desku je připravený, potřebujeme jen sehnat peníze na to, abychom album mohli natočit a vydat," říká Tuzex. V kapele dále působí také zkušení hudebníci: Jakub Zachoval na kytaru (LUS3), Michal Mach na bicí (City Lights), Tomáš Jungvirt (Landmine Spring) na basu. "EP jsme nahrávali ve studiu Biotech u Ecsona Waldese, což je jedno z nejlepších a nejrespektovanějších českých studií. A protože jsme se zvukem spokojeni, další písničky bychom rádi dotočili také tam," dodává frontman, který počítá s tím, že vybrané peníze od fanoušků pokryjí podstatnou část nákladů na realizaci první desky kapely.

Smrtislav, který si hned od počátku získal řadu fanoušků svým originálním rockovým zvukem a překvapivě českými texty s ponurejší náladou, spoléhá na jejich přízeň a podporu i tentokrát.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vyjde album Miroslava Tótha s Dystopic Requiem Quartet

redakce 23.02.2021

Zároveň sa v online prenose uskutoční premiéra hudobného diela, ktoré spracúva silný príbeh z minulosti a nesie jasný odkaz súčasnej spoločnosti.

Koreňova Zelenina vydává první desku

redakce 19.02.2021

Bratislavská hudební skupina Koreňova Zelenina vydává svoji první desku.

Popové nahlédnutí do duše Ellie Dandelion

redakce 18.02.2021

První oficiální EP Vivid, vydané pod platformou Agrose, je narozdíl od předchozí tvorby o poznání synthovější a rytmičtějí.

hUSa je mrtvá, ať žije Venera

redakce 18.02.2021

Venera na svém prvním albu servíruje vybrané pochoutky současného pojetí posthardcore, grunge, spacerockové scény.

Teepee vychází WTOB Remixes

redakce 17.02.2021

Čeká vás chill elektronika, house i techno, tracky fanoušky nepochybně donutí tančit i v domácím prostředí.

Tryo debutuje, a to u Kabinet Records

redakce 16.02.2021

V barevném indie projevu kapely, který chvílemi překrývá mlhavý shoegaze háv, jsou cítit nejen vlivy kultů jako Pink Floyd nebo The Doors, ale také jména jako Orville Peck či Real…

Kill the Dandies! vydali novinku Your Blood My Veins

redakce 15.02.2021

Nezapřou okouzlení psychedelií, postpunkem nebo soulem, zároveň ale jejich nahrávka přináší křehké i zasněné momenty s rozmlženými konturami trip hopu.

Post-hudba vydává druhý singl a oznamuje novou desku

redakce 12.02.2021

Elektropopové duo Post-hudba ohlašuje dva roky po vydání desky Není se na co těšit nové album. Svět na konci roku nula vyjde v březnu a představuje se už druhým singlem…

Richard Autner vydáva debut

redakce 12.02.2021

Záujem vydavateľstva Richarda nakopol, aby niektoré nápady oprášil, podokončoval a použil texty, ktoré dlhšie hľadali vhodný inštrumentálny podklad.

Hugo Hauskrecht s indie elektronickým albumom

redakce 11.02.2021

Nahrávka Stena vznikala spontánne, pracoval na nej celý minulý rok, ale väčšina pesničiek nevznikla s cieľom vytvoriť album.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace