Zprávy / Předbíháme

Popová Tove Lo v české premiéře

Popová Tove Lo v české premiéře

redakce | Zprávy / Předbíháme | 27.01.2019

Tove Lo se možná víc, než sólo zpěvačka, proslavila jako spoluautorka a hostující zpěvačka u různých jiných interpetů. Slyšet ji můžete v Close Nicka Jonase, Desire od Years & Years, Blow That Smoke od Major Lazer či Freak of Nature od Broods. Předskakovala Katy Perry, Maroon 5 a Coldplay. Do Prahy ale Tove Lo zavítá poprvé u příležitosti svého prvního koncertu, který se uskuteční 6. srpna v pražském Lucerna Music Baru.

Tove Lo si živě vzpomíná na své první zlomené srdce. Jmenoval se Erik a byl prý úžasný. Erik se však zamiloval do její kamarádky a Tove se zbořil svět. Dodnes jsou témata marné lásky specialitou téhle rodačky ze Stockholmu. I její druhé album Lady Wood z října 2016 je věnováno sexu a lásce. Název alba do jisté míry zrazuje titul „nejsmutnější dívky Švédska“, který jí dali hudební fanoušci.

Lady Wood je rozmáchlejší než první album, je rozmanitější, více feministické. Časopis Time pochválil preciznost Tove Lo. Ve skutečnosti se Tove psaní písniček věnuje více než 18 let. Začala v jedenácti s domácí dívčí kapelou, pokračovala v indie rockové kapele Tremblebee a nakonec se stala členkou hudebního kolektivu Wolf Cousins Maxe Martina. V současnosti se Tove Lo plně věnuje desce z roku 2017 nazvané Blue Lips. V prosinci 2018 zveřejnila video k singlu Cycles.

Info

Tove Lo (se)
6. 8. 2019 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články