Zprávy / Nové desky

Popoví pionýři Sparks vydávají novou desku

Popoví pionýři Sparks vydávají novou desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.05.2020

OHODNOŤTE DESKU

Bratři Ron a Russell Maelovi, v hudebním světě známí jako Sparks, sice kvůli pandemii koronaviru posunuli fyzické vydání svého 24. studiového alba A Steady Drip, Drip, Drip z 15. května na 3. července, digitální edice však vychází právě dnes. Očekávané album již v dříve předesílaly singly Self-Effacing, I’m Toast a One for the Ages. V pořadí čtvrtý singlem je song Lawnmower, který nestárnoucí dvojice doplnila i čerstvým videoklipem.

Předobjednávky A Steady Drip, Drip, Drip, které garantují přednostní stažení digitální verze, neustále běží. Fyzická podoba desky bude k dispozici hned v několika variantách, počínaje klasickým CD, přes kazetu i konče barevným dvojvinylem. Jako bonus půjde do oběhu i několik podepsaných výlisků, CDček se speciálním knižním bookletem a pár limitovaných balíčků. A abyste nekupovali pověstného zajíce v pytli, celou desku si můžete poslechnout na Spotify účtu kapely.

Info

Sparks
fb interpreta

foto © Philippe Mazzoni

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Aiko a její svět

redakce 03.08.2020

Expiration Date je krokem, který ji posouvá z hranic bedroom-popu do zvukově bohatšího světa.

Debutové EP vydává rapperka Arleta

redakce 30.07.2020

Holčičí hlas, křehkost a bázeň. Lesní stezka, hledání, klopýtání přes kořeny, animalismus, šamanismus, příroda a poničená květina.

Debutový album kapely Kvaskova

redakce 29.07.2020

Temné a melancholické hudobné plochystriedajú energické pasáže s baladickým nádychom a sugestívny hudobný prejav zdôrazňuje speváčka rusínskeho pôvodu svojim podmanivým hlasom.

První singl písničkáře Hello Incognito

redakce 27.07.2020

Skladba Girls zároveň vyšla i na letní kompilaci oceňovaného slovenského labelu Z Tapes.

Staňte se součástí první kompilace kolektivu Trigger

redakce 26.07.2020

Kolektiv Trigger vydal první sample pack ke stažení zdarma v rámci online rezidence na festivalu DGTL FMNSM a vyzývá další inteprety.

Až se řeky vylijí z břehů, Alen

redakce 25.07.2020

V dětském pokoji, v olomoucké barokní kapli a v pražském studiu Jámor Ondřeje Ježka vznikala deska Až se řeky vylijí z břehů.

Enchanted Lands vydává u Quantum Natives

redakce 20.07.2020

Bára Polcerová aka Enchanted Lands po letech konečně vydává novou desku. Jmenuje se Cryptic Island Eco-Sanctuary.

Duben v Pešti vydávají album u Polí5

redakce 19.07.2020

Nové album obsahuje devět převážně nových písní s výhradně Podlahovými texty a s hudbou, na které se podílí celá kapela.

Vyšel soundtrack Pilgrims Tomáše Dvořáka

redakce 18.07.2020

Minority Records oznamuje vydání soundtracku Pilgrims, krátké sady zvukomalebných a radostných skladeb Tomáše Dvořáka aka Floexe.

FVLCRVM vydáva videoklip k piesni Hate List

redakce 13.07.2020

Video vzniklo ke skladbe Hate List, ktorá je druhým vydaný singlom z pipravovaného EP, ktoré vychádza pod hlavičkou rakúskej Universal Music; presnejšie sublabelom Mom I Made It.