Zprávy / Offtopic-Novinky

Prague-Up na hithitu. Podpořte web s přehledem i nadhledem.

Prague-Up na hithitu. Podpořte web s přehledem i nadhledem.

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 24.08.2015

Útulné kavárny, domácí bistra a živé bary, nové galerie, malé obchůdky, farmářské trhy, pouliční slavnosti nebo hudební akce na netradičních lokacích. Praha se probouzí, dohání moderní evropské metropole a stává se bezpochyby příjemným místem pro život. Ve vzduchu je cítit něco nového a vzrušujícího. Vznikají osobité projekty a neobyčejná místa, které město postupně obohacují. Vzrůstá zájem o veřejný prostor, sousedství, návrat k řemeslu, přírodě a původním hodnotám, kvalita dostává přednost před kvantitou.

Obrazový průvodce Prague-Up & Coming skládá mozaiku těch nejzajímavějších míst a událostí v Praze. Celý koncept je postaven na autorských fotografiích, které jsou pořízeny pouze pro tento projekt. Přímá zkušenost a navázání osobních vztahů je tak nedílnou součástí. V dnešní uspěchané době určitě oceníte přehlednost a stručnost. Kalendář nabízí výběr klasických kulturních akcí a také společenských setkáních jako markety, workshopy, přednášky a další. Web dále doplňují rozhovory s lidmi, kteří se nebojí jít vlastní cestou, ovlivňují pražskou scénu, a přitom se o nich tolik nemluví. A protože je vše také v anglické verzi, poslouží tento průvodce skvěle i cizincům, kteří se rádi cítí jako místní a nechtějí propásnout pravou atmosféru města.

Prague-Up funguje krátce přes 1 rok a těší se čím dál větší oblibě. Má vlastní web, Facebook a Instagram. Prague-Up vzdává úctu těm, kteří Prahu postupně mění k lepšímu místu pro život a zároveň chce být inspirací pro ostatní. A je úžasné vidět, jak se Prague-Up komunita rozrůstá. Připojte se i vy. Podpořte tento projekt a pomožte spustit nový web, díky kterému získáte ještě lepší přehled a spoustu výhod.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace