Zprávy / Pozvánky

Přímý přenos koncertu BTS do českých kin

Přímý přenos koncertu BTS do českých kin

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2022

Sedmičlenná k-popová senzace BTS láme jeden rekord za druhým a podmaňuje si fanoušky na všech kontinentech. Čeští diváci mají jedinečnou příležitost vidět přímý přenos koncertu BTS Permission To Dance On Stage přímo ze Soulu, a to jen v sobotu 12. března v kinech v celé ČR.

Sedmičlenný boyband se stal fenoménem nejen v domovské Jižní Koreji, ale vyprodává obří stadiony po celém světě. Jsou nejprodávanější korejskou kapelou i interpretem všech dob. Jako první korejská kapela dokázali v USA prodat více než milion kusů jednoho alba. Po Beatles se stali první kapelou, které se povedlo ve Spojených státech dosáhnout první příčky žebříčku prodejů desek se čtyřmi alby za necelé dva roky. Staly se tak ikonami 21. století. Nezmeškejte BTS Permission To Dance On Stage – Seoul: Live Viewing a pohled na RM, Jina, Suga, j-hope, Jimina, V a Jung Kooka na velkém plátně vašeho kina.

BTS, neboli akronym pro Bangtan Sonyeondan nebo Beyond the Scene, je korejská hudební skupina, nominovaná dvakrát v řadě na Grammy za Best Pop Duo/Group Performance. Již od svého debutu v červnu 2013 získala srdce milionu fanoušků z celé planety. Milovaná je zejména za svou autentickou hudební produkci, skvělá živá vystoupení a způsob, jak komunikuje se svými fanoušky, čímž se stala popovou ikonou 21. století s rekordními prodeji desek. V textech se zabývají i tématy, která jsou velice osobní a pro konzervativní korejskou společnost stále zůstávají tabu, hájí menšiny, zaměřují se na poznání a obhájení sebe sama proti rigidní společnosti. Podařilo se jí umístit šestkrát na první pozici v nejprestižnějším americkém žebříčku prodejů singlů Billboard Hot 100 během jednoho roku a vyprodat několik koncertů po světě. Získali ocenění Billboard Music Awards, American Music Awards (Artist of the Year 2021) a MTV Video Music Awards.

Info

BTS Permission to Dance On Stage – Seoul: Live Viewing
12. 3. 2022
web distributora

foto © se svolením Aerofilms

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Východ slunce v ostravské galerii Plato

redakce 16.06.2022

Koncert při východu slunce se uskuteční ve spolupráci s kolektivem Gin&Platonic a nabídne živé sety Antoniny Nowacke a postambientního dua Misty Picture.

Ivo Pospíšil: Příliš pozdě zemřít mladý - kniha i film

redakce 16.06.2022

Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní a následně i kultovní událostí.

Kasárna Karlín slaví pět let

redakce 14.06.2022

Stovky promítání, koncertů, debat, prohlídek i rodinných aktivit přitáhly za pět let na statisíce návštěvníků.

Jediný letní koncert Plísňáků v Praze aneb Please the Trees a Maryland v Přístavu

redakce 14.06.2022

Přístav 18600 zahájil sezonu už před pár týdny, svůj letní koncert tam odehrají i Please the Trees.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace