Zprávy / Pozvánky

Princess Chelsea přidává druhý koncert

Princess Chelsea přidává druhý koncert

Barka Fabiánová | Zprávy / Pozvánky | 24.09.2018

Koncert Princess Chelsea v Jazz Docku už je vyprodán, a proto se pořadatelé rozhodli přidat další - odpolední koncert, který začne 25. září už v 17:30. Děti do deseti let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Ikonický klip Princess Chelsea The Cigarette Duet má aktuálně na YouTube přes čtyřicet miliónů shlédnutí. Chelsea Nikkel alias Princess Chelsea ale není jen dívkou z bazénu se srdíčkovými brýlemi. Fanoušky si získala vesmírným indie popem, který roztomile a zároveň trochu melancholicky vypráví obyčejné příběhy ze života. Poznávacím znamením jsou i rozverné, barevné videoklipy, ve kterých se často objevuje její milovaný kocour Winston.


Chelsea Nikkel je klasicky vzdělaná klavíristka. Na klavír hraje od dětství, v mládí koketovala ale i s hrou na bicí, na kytaru a klarinet. Už na střední škole v sobě objevila vášeň a talent pro psaní hudby a skládání a vznikla tak první skladba Monkey Eats Bananas.

V letech 2003 - 2006 hrála s kapelou Teenwolf a byla také členkou úspěšné novozélandské skupiny The Brunettes, která to dotáhla až na americký label Sub Pop. Od roku 2009 už ale Chelsea začala natáčet i vlastní sólové písničky se silným hitovým potenciálem. V roce 2011 vydala Princess Chelsea singl Cigarette Duet , který se stal okamžitě virální senzací. Chelsea ale rozhodně není hvězdou jednoho hitu, což dokazují její studiová alba: Lil´Golden Book a The Great Cybernetic Depression.

Info

Princess Chelsea
25. 09. 2018 17:30 a 21:00
Jazz Dock, Praha
FB událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články