Zprávy

Private Poison, Arleta má avatara

Private Poison, Arleta má avatara

redakce | Zprávy | 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně Arleta se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství. Čerstvou skladbu Private Poison doprovází videoklip od Ver Nismo, kde autorka naplňuje svoji vizi digitální identity. Působivý videoklip pracuje s principy CGI a představí umělčina avatara v plné podobě, čímž vtiskne tvář performativní podobě Arlety a pozvedne její tvorbu na novou úroveň. Své alter ego bude rapperka nadále rozvíjet a pracovat s ním i ve svých dalších projektech. O produkci beatů se opět stará David Herzig aka Lotus Wash se svým nezaměnitelným hutným basem a krystalickými údery, mix a mastering zastává Jan Kříšťál.

Singl předznamenává vydání nového EP, na kterém Arleta zkoumá dvojsečnost a všudypřítomnost sexuality, stejně jako obrovskou škálu emocí. Strach, bolest, lásku a zároveň odhodlání, sílu a přesvědčení. EP vyjde na podzim, rapperka si před tím stihne dát intenzivní koncertní léto, kdy vystoupí například na Pop Messe nebo Moody Moon Noize.

Info

Arleta
Facebook

foto © se souhlasem Arlety

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zimní výstavy v GMU: Jan Šafránek a Michaela Maupicová

redakce 08.02.2023

Novodobá burleskní fraška nesouvisejících mikropříběhů a úkryty, z jejichž útrob se ozývají neidentifikovatelné, zdánlivě zvířecí zvuky.

I Love You Honey Bunny s novým singlem

redakce 07.02.2023

I Love You Honey Bunny pomocí singlu Lose Control chtějí přispět k destigmatizaci otázek týkajících se duševního zdraví.

Röyksopp v Praze uvedou albovou trilogii

redakce 07.02.2023

Spolupracovali s řadou globálních vizuálních a hudebních umělců včetně designéra Jonathana Zawady, zpěvačky Alison Golfrapp a mnoha dalšími.

Eli Michaili a Laris Diam na desce Nienna

redakce 07.02.2023

Desítka skladeb v češtině a slovenštině nese jméno jedné z Valar ze světa J. R. R. Tolkiena.

Full Moon #142: John Cale znovu zasahuje

redakce 06.02.2023

O titulním tématu únorového čísla nebylo nejmenších pochyb, Full Moon #142 věnovaný Johnu Caleovi vychází v pondělí 6. února.

Lenka Zbořilová aka Ivy Z vydává desku

redakce 06.02.2023

Textově vycházela ze světa, do kterého má tendenci utíkat v období pochmurných lednových dnů.

Esben And the Witch v Kasárnách Karlín

redakce 06.02.2023

Jejich temně melancholická hudba stojí na klidných pasážích i divokosti vyjádřené punkovými riffy, které dohromady spojuje svůdný hlas zpěvačky Rachel Davies.

Dim Haze, rytmický bedroom pop

redakce 05.02.2023

Out For Stimuli nabízí čtvrthodinu dynamického a rytmického bedroom popu, ve kterém se odráží vliv dream popu, shoegaze a synth popu.

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

redakce 05.02.2023

Festival kurátorsky zajišťují Brueder Selke a instrumentální skladatelé Sebastian a Daniel Selkeovi, působící také jako oceňované duo Ceeys.

Do Prahy dorazí Only the Poets, Alina Pash, Blanco White a Yves Tumor

redakce 04.02.2023

Hranice mezi popem a avantgardní hudbou Yves Tumor pokouší od samého začátku.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace