Zprávy

Pronajměte si KUMST

Pronajměte si KUMST

redakce | Zprávy | 03.02.2021

Brněnský KUMST, to je nejen cool budova v centru města, kde svého času sídlila FAVU. Je to také místo, které poskytuje formu veřejné služby pro ty, kteří se zabývají uměleckou činností. Za cíl si klade propojování kreativních subjektů s podnikáním. Zároveň kreativcům z Jihomoravského kraje poskytuje zázemí v podobě hubu. Proč? Protože si myslí, že kreativita přidává hodnotu i ostatním hospodářským odvětvím. Může jít o jakýkoliv umělecký směr, módu, film, herní vývoj, literaturu, hudbu a podobně. Zásadní je přitom rozvíjet talent, a zachovat si integritu. Projekt vede principálka Zdeňka Kujová, která dlouhou dobu působila v produkční společnosti Gnomon, a spolu s ní se o chod starají produkční Barbora Netopilová a komunitní kurátor David Severa.

Jako aktuální open call se nabízí využití zvukového studia, které je součástí Kreativního hubu KUMSTu. Pozor, tenhle open call platí jen do 26. 2. 2021. Potenciální uživatel studia má k dispozici 45 m² plochy odzvučněného studia, kde je možné dělat velký kravál a nikoho v okolí nerušit. Je potřeba si jen tak zvaně navézt vercajk. Prostory je možné si přijít osobně prohlédnout 17. 2. 2021 v 13:30 na Údolní 19. Do projektu se dá zaregistrovat zde.

Info

Kumst Brno
web

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #150: Jubileum s Benjaminem Clementinem

redakce 27.09.2023

Hlavním tématem jubilejního 150. Full Moonu je anglický umělec Benjamin Clementine, jubileum oslavíme nabitým koncertem.

Hudobníčky ovládnu Tabačku Kulturfabrik

redakce 27.09.2023

Marina svojimi vystúpeniami necháva publikum v nemom úžase a prináša si so sebou prívlastky ako “mladšia Björk”.

Mezinárodní komiksový festival KOMA, Deadline

redakce 27.09.2023

Milovníkům komiksu a ilustrace představí to nejlepší, co nejen český komiks v současné době nabízí. Letošním tématem festivalu je Deadline.

Veselé plavkyně, archoelogický objev teplické scény

redakce 26.09.2023

Lze vzpomenout vůbec první koncert VP na teplickém zimním stadionu se skupinou Kokrment nebo později pražskou Deltu a Bunkr.

Akropolis Underground spouští Slast

redakce 26.09.2023

AU je kulturním podhoubím, začátkem pro převážně neznámé interprety, kteří zatím nejsou tolik v zorném poli.

Dílo Jeremyho Dellera v Kunsthalle Praha

redakce 26.09.2023

Síla elektronické hudby v jeho svérázné lekci prostupuje generace i geografické lokace, má až mytologickou a rituální povahu.

Koncert Full Moon #150 má kompletní program

redakce 25.09.2023

Na FULL MOON #150 vystoupí Kalle, Amelie Siba, Fvck_Kvlt a DJs Toyota Vangelis a Isama Zing. Večer otevře publicistická debata.

Nyege Nyege Night ve Fuchs2

redakce 25.09.2023

Label Nyege Nyege se významně podílí na budování africké hudební scény a šíření místní undergroundové produkce do světa.

Island Mint vydávají berlínské EP a razí na tour

redakce 25.09.2023

Tři písničky o únavě a bolesti, o momentech pronikajících hluboko pod kůži tak jako trojitý hrot tetovací jehly.

Christina Mantis vydáva debutový singel

redakce 25.09.2023

Námetom pre skladbu bola predstava spoločnosti a rodičov, ako má autorka žiť a čo má v živote robiť.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace