Zprávy / Pozvánky

Propít se zombie apokalypsou? Vyhrajte lístky a zkuste to se Shaunem!

Propít se zombie apokalypsou? Vyhrajte lístky a zkuste to se Shaunem!

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.10.2018

Každej den stejná rutina. Vyhrabat se z postele, opláchnout ksicht, natáhnout hadry smrdící včerejší hospodou a šourat se jako zombie do práce... Poznali byste vůbec, že propukla apokalypsa a mrtví táhnou ulicemi? Není to jen obyčejný pondělí?

Tak do takový otázky se trefuje kultovní komedie Shaun of the Dead z roku z roku 2004. Kdo jí neviděl, těžko se může prohlásit za fanouška zombie kinematografie. A kdo jí viděl, rozhodně doteď neměl šanci vychutnat si jí na plnej plyn kradenýho auta nevlastního otce, kterým porážíte jednu mrtvolu za druhou.

20. října nečekejte obyčejný kino. Zážitková projekce od teamu Suicide Popcorn se chystá na půl dne, těšit se můžete na soutěže inspirovaný nejlepšíma filmovejma scénkama, zombie speed larp, dárky a překvápka pro návštěvníky, focení se zombíkama, speciální mrtvolný pochutiny a grilování, tradiční atmosféru jako od Winchestera a samozřejmě náležitě opivěnou afterparty.

O co v sobotu 20.10. půjde?
Chystáme pro vás celoodpolední klání inspirované oblíbenými scénami z filmu. Ať už jde o mrtvolné šourání se nástrahami civilního života nebo boj o přežití v náhle propuklé zombie apokalypse. Soutěžící obdaříme tématickými zombie dary a večer následuje náležitě opivěná projekce, gril a afterparty.

Co ten čas události, 14:00, není to blbost?
Ne. Suicide Popcorn opět svolává fanoušky, kteří si z atmosféry filmu chtějí urvat o dost víc, než jen chvilkové večerní dřepění před obrazovkou. I když na dřepění a pivka samozřejmě dojde!

Je třeba fyzická zdatnost?
Vůbec ne. Na rozdíl od poslední hardcore projekce Olověné vesty je říjnové odpoledne se Shaunem chystané spíš na model jeho sympaticky kulatého parťáka a gaučového zevláka Eda. Už jste někdy vraždili zombíka v sedě? Klidně si to k nám přijďte zkusit...

Co dresscode? Mám rovnou přijít jako zombík?
Stylový oděv bude velmi vítán, ale na zezombení si počkejte do apokalypsy. Nejprve bude třeba v korporátní bílé košili (nebo tričku s límečkem) po vzoru Shauna přežít nudu každodenního života...

Chcete vstupenky zdarma?
Pošlete do středy 17.10. odpověď na následující soutěžní otázku do inboxu a dvě místa na zážitkové odpoledne, film i následující párty jsou vaše! Otázka: Jaká historka stála za vznikem legendární cornetto trilogie režiséra Edgara Wrighta? Aneb proč to bylo zrovna cornetto?

Info

Suicide Popcorn presents: Shaun of the Dead
20. 10. 2018 14:00
Hoffmanův Dvůr, Vinořské nám. 34, 190 17 Praha-Vinoř
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Asteroids Galaxy Tour s nejlepší deskou

redakce 17.06.2019

Se svým retro futuristickým nepředvídatelným zvukem si album rychle získalo fanoušky po celém světě a v mnoha zemích zaznamenaly úspěchy v hitparádách.

Do Prahy poprvé přijede Courtney Barnett

redakce 16.06.2019

Je to zpěvačka a písničkářka, která mísí pronikavé vidění světa s takřka devastujícím sebehodnocením.

Mucha a Houpací koně před Crossem

redakce 16.06.2019

Po akci Street Food Jam vystoupí před pražským Crossem dvě zásadní domácí kapely. Melancholičtí Houpací koně a Mucha.

Welshly Arms přijedou do Lucerny

redakce 16.06.2019

Welshly Arms protkávají alternativní rok gospelem a bluesovým feelingem. Koncertují od roku 2013 a projezdili mnoho koutů světa.

Kapely zahrají na počest Romka Hanzlíka

redakce 15.06.2019

Vzpomínkový den s názvem Romek´s not dead je na počest člověku, který výrazně ovlivnil českou alternativní hudební scénu posledních čtyřiceti let.

Billie Eilish přesouvá koncert

redakce 14.06.2019

Billie Eilish, kde vlastně bude hrát?

Pop-up s kuchařkami bez domova a Neviditelné

redakce 13.06.2019

Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným“ člověkem stojí silný příběh.

DZ Deathrays a Black Lips v Kabinetu

redakce 13.06.2019

Australští DZ Deathrays přivezou do Kabinetu inzulinovou dávku léta, američtí Black Lips se opět vymknou kontrole.

Dan Boeckner dvakrát v MeetFactory

redakce 13.06.2019

Wolf Parade, Handsome Furs, Divine Fits, Operators. Dan Boeckner je nezastavitelný, což nyní dosvědčí hned dvěma koncerty.

Pan Koťátko alias Mr. Kitty v Chapeau Rouge

redakce 13.06.2019

Šikovný Texasan má dnes na kontě už sedm dlouhohrajících alb, tunu singlů i dalších remixů, podařilo se mu dobýt největší evropské festivaly.