Zprávy / Festivalové

První ročník Mojoy festu

První ročník Mojoy festu

redakce | Zprávy / Festivalové | 04.08.2022

Opouštíte rádi hranice komfortní zóny? Pak je tu pro vás 1. ročník multižánrového hudebního festivalu s názvem Mojoy fest. Festival se uskuteční v sobotu 13. srpna 2022 v areálu libeňského klubu Koleto.

Na tomto ročníku s podtitulkem „Songwriters Edition“ se představí grunge-folkový Milo Karvas se svojí „on the road“ tvorbou. Brněnská výtvarnice a performerka Frida Kakao. Punkový „Seifert“ a lídr kapely Marry Me Candy Tomáš Hruška, zde představí svoji sólovou tvorbu. Ztracený syn Nick Hudáč, který hraje ďábelskou muziku, jinými slovy, mix lo-fi garážového rocku, soulu, blues a country. Na projížďku v růžovém cadillacu vás pozve psychedelický cowboy Janny Richter (ex Jonny Richter and the Hog Ranch). Atmosféru celého festivalu podpoří funky-groove Dj Bruno Kasse.

Info

Mojoy fest
13. 8. 2022 16:00
Klub Koleto, Praha
Fb akce

foto © se svolením Fridy Kakao

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Jazz Goes to Town v půlce října

redakce 20.09.2022

Do Hradce dorazí zahrát více než sedmdesát hudebníků v jedenácti domácích i zahraničních kapelách, z nichž šest zažije svou českou premiéru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace