Zprávy / Festivalové

Psy-High uvolňuje druhou vlnu lístů a přidává další kapely

Psy-High uvolňuje druhou vlnu lístů a přidává další kapely

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.05.2015

Psy-High je umělecko-kulturní zážitek s celistvě pojatým programem, ve kterém spoluhrají hudební vystoupení a semináře, divadlo, debaty, předčítání, workshopy, meditace, cvičení a více. Součástí P-H je i snaha výtvarně přetvořit místo konání akce tak, aby odpovídalo myšlenkám festivalu.

Organizátoři čelí i letos velkému zájmu o vstupenky a proto přichází do prodeje jejich druhá vlna: Prvních 100 lístků zmizelo za 92 minut. Druhá vlna, za cenu 650kč odstartuje 1.6. v 18:00. Uvolní se 200 lístků. K dostání budou jako vždy přes stránky Psy-High. Už teď je jisté, že na místě nebudou k dostání žádné lístky. Finišujeme mimohudební program, který bude letos téměř dvojnásobný a kromě běžných vystoupení kapel koketujeme s myšlenkou jamů spojených z vystupujících hudebních projektů.


Lákadlem budiž i nová várka ohlášených kapel: Kamni (ru, stoner doom) - spolu s Pozvakowski hlavní headlineři. V kategorii ruského stoner doomu jednoznační favoriti. Klasickou žánrovku rozbíjí elektronickýma prvkama. Nikdy předtím nehráli v Evropě a přijedou POUZE na PH, je to tedy pro nás velká čest. Ovo (it, doom sludge ritual) - vystoupení téhle italské manželská dvojice je okultní zážitek sám pro sebe. Neúprosně sekané africké rytmy, se zvukem kytary a vokálů z jiného světa. Předskakovali Mombu v Chapeau, Stefanii z dvojice pak mohli lidé slyšet v dubnu se svym solo projektem ?Alos. Or (cz, noise rock) - kdo by potřeboval představovat Or... jedna z nejzajímavějších českých kapel, jen co je pravda. B4 (cz, psychedelic) - nejpestřejší mix žánrů v jednom projektu, legendy české psychedelie, kteří se za sebe nebojí skládat kompozice z opačných poloh zvukové spektra. Saiga (cz/ru, stoner) - Českosibiřské trio s novým materiálem tahá ještě více vlivu z prog rocku, jazzu, post-blacku i post rocku, vše opředené do Nikitova typického fuzzy zvuku. Sweeps04 (cz, ambient industrial doom) - Meditativní zážitek jak má být. Sweeps04 nás svojí ambientní zvukomalbou s inudstriálními prvky i táhlým doomem uhranul ve Venuši tak, že jsme ho nemohli nepozvat.

Info

Psy-High 2015
13. - 16. 8. 2015, 40km od Plzně
Pro včasné informace, se přidejte do Newsletteru nebo sledujte událost na www.facebook.com/events/313590198850496

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Boskovice 2021 slibuje kulturní očistu duše

redakce 23.02.2021

V rámci několika hudebních scén se už nyní mohou návštěvníci těšit na řadu zatím převážně českých kapel.

Ji.hlava zve na dokumentární jaro

redakce 22.02.2021

Na jaké snímky se diváci mohou těšit? Třeba na nejlepší český dokument loňské Ji.hlavy: Novou šichtu režiséra Jindřicha Andrše.

Dvacátý ročník Exit festivalu v červenci

redakce 04.02.2021

Hlavním důvodem k optimismu je rychlost vakcinace v Srbsku, které je v současné době třetí v Evropě a sedmé na světě v úrovni proočkovanosti obyvatelstva.

Blues Alive vyhlašují další ročník soutěže Blues Aperitiv

redakce 28.01.2021

Šanci podívat se na festival získá rovněž ten, která dostane nejvíce hlasů od publika.

Scandi 2021 proběhne online ve virtuálním kinosále

redakce 17.01.2021

Rodinná oslava, Chlast, Rytíři spravedlnosti a další veselé filmy na každý den, ovšem jen pokud bude leden.

Eurosonic Noorderslag 2021 na Spotify

su 11.01.2021

Štěstí v neštěstí, znáte to. Přehlídku mladých talentů si můžete tedy pustit i doma za stránkách festivalu.

Festival Eurosonic Noorderslag se blíží

redakce 07.01.2021

Umělci měli tento rok málo šancí se představit, online festival je tedy alespoň jednou z nich.

Festival otrlého diváka uvede dvoják s dabingem

redakce 06.01.2021

Dvojitá dávka audiovizuální zoufalosti v double feature, kde se řemeslná inkompetence překlápí do inkontinence tvůrčí nesoudnosti.

Brutal Assault 2021 rozšiřuje sestavu

redakce 05.01.2021

A jde opravdu o várku, protože nových kapel do sestavy festivalu máme hned dvacet a pokrývají celé spektrum žánrů.

Rock for People do herního prostředí

redakce 05.01.2021

Fanoušci se budou moci projít po festivalovém areálu, zazpívat si s českými i zahraničními kapelami, zatančit si v kotli pod pódiem, prohlédnout si partnerské zóny nebo nabídku stánkařů.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace