Zprávy / Festivalové

Psych Tent stage na Fluff Festu

Psych Tent stage na Fluff Festu

redakce | Zprávy / Festivalové | 16.07.2018

Letošní vydání Fluff Festu proběhne v termínu 26. - 29. července na letišti v Rokycanech. Můžete se jako každý rok těšit na kapely, kamarády ze všech koutů světa, veganské jídlo (hlavně na zmrzlinu), hrátky, plavání, tetování, diskotéky (spoustu diskoték), dokumenty a stánky plné aktivistů.

Dočkáte se také letošní edice Psych Tent stage, tentokrát pod kuratelou Bricklayera Szultána (Norms, Berosszulás), Hluch Crew a Stoned to Death. Ve čtvrtek se představí Angel Epilepsia, satanský lomoz Sekeromlat, sludge stoner Nikander, Phaerentz a temné syntezátory Orient. Pátek bude patřit dvěma maďarským hardcore punkům Berosszulás a Önkiirtás, Iron Steel nebo techno projektu Saffiyúck.


Sobotu rozvíží letošní debutanti Povodí Ohře, italské noise Brutal Birthday, experimentální psychedelický rock Primordial Undermind, japonští Speed!! Noise!! Hell!, domácí poshradcore Rutka Laskier, Bahnhoffreundschaft či štiplavý punk Vole. Nedělní program uzavřou chorvatští Left to Starve, domácí Vlněna, Nusle Sound System nebo třeba Vneumicky.

Info

Fluff Fest 2018
26. - 29. 7. 2018
letiště, Rokycany
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JazzFestBrno oslaví dvacítku

redakce 25.11.2020

Jubilejní 20. sezóna brněnského festivalu začne 7. března a ozdobí ji mistr klavírního tria Chick Corea.

Hudobný festival Next bude virtuálnym 3D zážitkom

redakce 25.11.2020

Live streamy vlakových jázd, zábery z centier veľkých miest, kamerové pasce z chránených prírodných oblastí, ale aj chat roomy, mačacie útulky, konferenčné hovory.

PAF Olomouc ohlašuje první jména

redakce 19.11.2020

V průběhu uplynulých dvou dekád se PAF rozvinul v label zahrnující mezinárodní síť umělců, kurátorů a událostí.

Jazz Dock odvysílá online festival

redakce 15.11.2020

Můžeme se těšit například na Ondřeje Pivce, Vertigo nebo Ondřeje Rumla. Koncerty budou přenášeny několika kamerami a se špičkovým zvukem.

Festival krátkých filmů Brno16 má nové datum konání

redakce 15.11.2020

Diváci se mohou těšit na tradiční mezinárodní soutěž i soutěž pro autory z České a Slovenské republiky, Československou 16.

Le Guess Who? oznamuje kurátory dalšího ročníku

redakce 12.11.2020

Čtrnácté vydání mají ve svých rukou kurátoři John Dwyer (Oh Sees), Lucrecia Dalt, Matana Roberts, Midori Takada a Phil Elverum (Mount Eerie/The Microphones).

Dokumentární Ji.hlava skončila, diváků bylo o polovinu více než loni

redakce 11.11.2020

Čtyřiadvacátý ročník Ji.hlavy je za námi. Proběhl výjimečně online a divácky překonal minulé ročníky

Hradecký slunovrat se pustil do záchrany kostela

redakce 10.11.2020

Crowdfundingová akce si klade za cíl zaplatit opravu brány v gotickém portálu zbylých městských hradeb a nátěr kostelní věže v Opavě.

Pohodové novinky

redakce 07.11.2020

Veľký výpredaj v Pohoda shope, Devendra Banhart na Pohodě 2021 a dokument Orchestra from the Land of Silence na Festivalu Jeden Svet.

Dokumenty na Mezipatrech představí milníky queer historie

redakce 04.11.2020

Heslem 21. ročníku festivalu, který letos proběhne poprvé celý online, je “Zotavení” obracející pozornost na duševní a fyzické zdraví LGBTQ+ komunity.