Zprávy / Festivalové

Psych Tent stage na Fluff Festu

Psych Tent stage na Fluff Festu

redakce | Zprávy / Festivalové | 16.07.2018

Letošní vydání Fluff Festu proběhne v termínu 26. - 29. července na letišti v Rokycanech. Můžete se jako každý rok těšit na kapely, kamarády ze všech koutů světa, veganské jídlo (hlavně na zmrzlinu), hrátky, plavání, tetování, diskotéky (spoustu diskoték), dokumenty a stánky plné aktivistů.

Dočkáte se také letošní edice Psych Tent stage, tentokrát pod kuratelou Bricklayera Szultána (Norms, Berosszulás), Hluch Crew a Stoned to Death. Ve čtvrtek se představí Angel Epilepsia, satanský lomoz Sekeromlat, sludge stoner Nikander, Phaerentz a temné syntezátory Orient. Pátek bude patřit dvěma maďarským hardcore punkům Berosszulás a Önkiirtás, Iron Steel nebo techno projektu Saffiyúck.


Sobotu rozvíží letošní debutanti Povodí Ohře, italské noise Brutal Birthday, experimentální psychedelický rock Primordial Undermind, japonští Speed!! Noise!! Hell!, domácí poshradcore Rutka Laskier, Bahnhoffreundschaft či štiplavý punk Vole. Nedělní program uzavřou chorvatští Left to Starve, domácí Vlněna, Nusle Sound System nebo třeba Vneumicky.

Info

Fluff Fest 2018
26. - 29. 7. 2018
letiště, Rokycany
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Budapešťský BUSH festival je zpátky

redakce 18.10.2021

Po roční pauze se vrací budapešťský showcase festival BUSH. Zaplní kluby po celé Budapešti vystoupeními těch nejzajímavějších umělců z východní Evropy.

Blues Alive oslaví osmdesátiny Boba Dylana

redakce 18.10.2021

Přijede Dylanův bývalý bubeník Winston Watson, proběhne tematická výstava, kolokvium i přednášky.

Oslava pětadvacti let Ji.hlavy

redakce 17.10.2021

Diváci pětadvacáté dokumentární Ji.hlavy se mohou těšit na tři stovky filmů. Na to nejnovější z českého i světového dokumentu.

ProtimluvFest zve na literáty ze sedmi zemí Evropy

redakce 15.10.2021

Jedním z pořadů bude konfrontace slova s netradičním výrazovým tancem za zvuků perkusí, na kterém vystoupí básník Jaromír Typlt. Ale bude toho mnohem, mnohem víc.

Groove Brno startuje

redakce 14.10.2021

Festival nabírá letos na intenzitě a proto během necelého jednoho měsíce v Sono centru a Metru vystoupí interpreti z 9 zemí světa.

Mezinárodní festival jazzového piana nabídne recitály hráčů z celého světa

redakce 14.10.2021

Objevná cesta po jazzových klaviaturách pokračuje. Již 26. ročník pražského festivalu bude po sedm večerů hostit klavírní hvězdy.

Nouvelle Prague 2021 se blíží

redakce 13.10.2021

Jaká témata vás letos na konferenci Nouvelle Prague čekají?

Festival krátkých filmů Brno16 je za dveřmi

redakce 12.10.2021

Mezinárodní filmový festival krátkého filmu Brno16 patří k nejstarším filmovým festivalům u nás.

Eurosonic Noorderslag odhaluje program

redakce 11.10.2021

Mezi potvrzenými vystupujícími nechybí ani domácí zástupci - vítězka soutěže 1band2play Amelie Siba a slovenští Bulp.

Hradecký slunovrat se stěhuje

redakce 10.10.2021

Celý pořadatelský tým bere přesun do Opavy jako velkou výzvu a motivaci, což se již teď pozitivně projevilo ve skladbě programu zimní verze Hradeckého slunovratu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace