Zprávy / Pozvánky

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.04.2015

První garáž v tomto roce a čtvrtá celkově, neseďte doma. Koncerty v garáži mají určitý kouzlo a v pátek 15. května tomu nebude jinak. Už od 16:00 začíná piknik, grilovačka. Vezměte si sebou, co uznáte za vhodné o zbytek se nestarejte. "Koncert děláme na koleni, žádný macho pózy a hraní si na něco co nejsme… punx for punx not for businessman! říkají pořadatelé.

Minulý rok na podzim se zbojníci z Bratislavy prohnali přes garáž. Rychlý thrash s pekelnými rify, zpěvem v mateřštině a hlavně punkovou intensitou. Catastrofy nahráli nové album Zbojnický tanec, které by v době koncertu mělo být venku i na LP, tak buďte ve střehu. Navíc jsou chasníci príma zbojníci, tak nebyl důvod, proč jejich koncert uspořádat znovu. Kdo se na to posledně vykašlal, má šanci to napravit.


Radiation jsou taktéž z Bratislavy a aby se to nepletlo, tak do vás budou prát zase ten thrash. Poslední nahrávkou, co vydali, je pětiskladbové EP, které vyšlo na Totalitarianism still continues a které se dočkalo kladných recenzí i v punkových tiskovinách. Thrash zahraný ve vysokém tempu, neúnavně tepající bicí a hrdelním vokál k tomu.

Wreck Shit Překvápko??? Nová kapela lidí z Barrel, Curvera. Krátce, rychle, hlasitě. Maximálně deset minut hluku a je vymalováno. Poslední jméno programu, NBDY & CxOxHx collab, Mmaskovaná kolaborace, noisová symfonie na druhou. Noise, Noise, Noise!

Slovo pořadatele závěrem: "Jídlo, pití: Vezmi si sebou co chceš, na místě nebude žádný občerstvení, jen to co si doneseš! Od 16:00 bude grilovačka, to znamená bude rozdělaný gril a ty si na něm můžeš udělat co si přineseš, ok? Do desíti hodin je možný si skočit do hospody pro točený do petky a nebo si nakup zásoby předem, na konečné šestnáctky je penny market. Snažme se udržovat pořádek a řídit se dle hesla: "Co si přinesu, to si taky odnesu!". U garáže budou pytle na bordel, neboj se zeptat kam s odpadem, díky!"

Info

Kravál v garáži vol.IV
Catastrofy (sk) + Radiation (sk) + Wreck Shit
Support: NBDY & CxOxHx collab
15. 5. 2015 18:30
Újezd, Plzeň
Vstupné: dobrovolné

www.facebook.com/events/974568325900106
www.bandzone.cz/catastrofy
www.bandzone.cz/radiation

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Haiku Garden i Bob Wayne v Kaštanu

redakce 17.02.2020

Do Prahy se vrátí lublanští Haiku Garden, a spolu s pražskými Palindromes zazvoní kytarami v břevnovském Kaštanu.

Pushteek Fest podruhé a s několika speciálními hosty

redakce 17.02.2020

Decultivate doprovází Baptists na všech třech zastávkách po Evropě a tentokrát musí drtit molekuly, aby překonali zabijácký set z minulého roku.

Vole s Bahratal na minitour

redakce 16.02.2020

Vole se velice rádi dělí o podíl na všeobecném halasu (čti mayhemu), na minitour je doprovodí nejen labelem spříznění Bahratal.

Jarní program na Flédě září velkými jmény

redakce 16.02.2020

Dramaturgie klubu pro jarní měsíce jasně odráží trend současné hudby – striktní žánrové rozdělení je minulostí, budoucnost patří fúzím.

Limp Bizkit se vracejí do České republiky

redakce 16.02.2020

V rámci pražského koncertu by tak vedle osvědčených hitovek mohl zaznít i nový repertoár, po kterém fanoušci již velmi dlouho lačně pokukují.

Pokračování Wakushoppu v Ostravě

redakce 14.02.2020

Wakushoppu je série improvizačních koncertů, nekomerční platforma pro volnou improvizaci a audiovizuální umění.

Na Flédu přijede Ramirez

redakce 14.02.2020

V rozhovoru pro server Urban Buzz mezi své vlivy řadí hlavně old school rap a umělce, jako jsou Outkast, DJ Screw nebo Andre Nickatin.

Edison Filmhub promítne všech sedmnáct filmů nominovaných na Českého lva

redakce 13.02.2020

Přehlídkou zároveň Edison startuje svůj nový programový blok Český výběr, ve kterém budou promítány kurátorsky selektované tituly.

Pražský label odkazuje k rané tvorbě Rottrové a Prokopa

redakce 12.02.2020

Label Memory Records Prague se specializuje na vydávání české soulové hudby na vinylových singlech.

Vanessa, rap i Gaea v Kabinetu

redakce 12.02.2020

Svátek všech zamilovaných bude v Kabinetu vypadat trochu jinak. Do Brna se po dlouhé době vrátí legendární Vanessa.