Zprávy / Pozvánky

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.04.2015

První garáž v tomto roce a čtvrtá celkově, neseďte doma. Koncerty v garáži mají určitý kouzlo a v pátek 15. května tomu nebude jinak. Už od 16:00 začíná piknik, grilovačka. Vezměte si sebou, co uznáte za vhodné o zbytek se nestarejte. "Koncert děláme na koleni, žádný macho pózy a hraní si na něco co nejsme… punx for punx not for businessman! říkají pořadatelé.

Minulý rok na podzim se zbojníci z Bratislavy prohnali přes garáž. Rychlý thrash s pekelnými rify, zpěvem v mateřštině a hlavně punkovou intensitou. Catastrofy nahráli nové album Zbojnický tanec, které by v době koncertu mělo být venku i na LP, tak buďte ve střehu. Navíc jsou chasníci príma zbojníci, tak nebyl důvod, proč jejich koncert uspořádat znovu. Kdo se na to posledně vykašlal, má šanci to napravit.


Radiation jsou taktéž z Bratislavy a aby se to nepletlo, tak do vás budou prát zase ten thrash. Poslední nahrávkou, co vydali, je pětiskladbové EP, které vyšlo na Totalitarianism still continues a které se dočkalo kladných recenzí i v punkových tiskovinách. Thrash zahraný ve vysokém tempu, neúnavně tepající bicí a hrdelním vokál k tomu.

Wreck Shit Překvápko??? Nová kapela lidí z Barrel, Curvera. Krátce, rychle, hlasitě. Maximálně deset minut hluku a je vymalováno. Poslední jméno programu, NBDY & CxOxHx collab, Mmaskovaná kolaborace, noisová symfonie na druhou. Noise, Noise, Noise!

Slovo pořadatele závěrem: "Jídlo, pití: Vezmi si sebou co chceš, na místě nebude žádný občerstvení, jen to co si doneseš! Od 16:00 bude grilovačka, to znamená bude rozdělaný gril a ty si na něm můžeš udělat co si přineseš, ok? Do desíti hodin je možný si skočit do hospody pro točený do petky a nebo si nakup zásoby předem, na konečné šestnáctky je penny market. Snažme se udržovat pořádek a řídit se dle hesla: "Co si přinesu, to si taky odnesu!". U garáže budou pytle na bordel, neboj se zeptat kam s odpadem, díky!"

Info

Kravál v garáži vol.IV
Catastrofy (sk) + Radiation (sk) + Wreck Shit
Support: NBDY & CxOxHx collab
15. 5. 2015 18:30
Újezd, Plzeň
Vstupné: dobrovolné

www.facebook.com/events/974568325900106
www.bandzone.cz/catastrofy
www.bandzone.cz/radiation

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nick Cave Alone at Alexandra Palace odhaluje skrytou podstatu jeho písní

redakce 21.09.2020

Forma známých písní se tak obnažuje na jejich podstatu a film nabízí niterný intimní zážitek blízkého spojení s interpretem a jeho hudbou.

Anna Maria Jopek probarví Prahu

redakce 21.09.2020

Pozoruhodné je, že si dokázala v rámci jazzového jazyka a nadnárodních spoluprací zachovat slovanskou muzikantskou osobitost v harmonii, melodice i výrazu.

Do Prahy přijedou Elderbrook a Kid Francescoli

redakce 20.09.2020

Performer, multiinstrumentalista a zpěvák Elderbrook se proslavil díky svým citlivým tanečním bangerům, ve kterých se věnuje třeba psychickému zdraví i otázkám identity.

Nová sezona HaDivadla nese téma Adaptace

redakce 19.09.2020

„Dá se adaptovat bez radosti? Kdy vlastně celá ta krize začala?“ ptá se kolektiv HaDivadla.

Garden of Eden od Metronome Blues vychází u Kabinet Records

redakce 18.09.2020

Album bylo nahráno a produkováno výhradně Braddockem. Obsahuje písně, které vznikly v jeho studiu v Brně a dvě novější.

Hudební ceny Vinyla oslaví deset let

redakce 18.09.2020

Do desátého ročníku vstupují hudební ceny Vinyla a chystají hned devět koncertních večerů.

Mutanti hledaj východisko s Miroslavem Krobotem

redakce 17.09.2020

Klip režíroval Jiří Konvalinka, herec a muzikant, který má na kontě už jednoho Anděla z roku 2013 s kapelou Vložte Kočku.

Tábor s vizí temného ambientního folku a rocku

redakce 16.09.2020

Rituálnost a omamnost středověkých ohňů z rukou sporadicky vystupující smečky členů a členek Or, Vole, Lvmen, Oswaldovi a MaVa. Nová deska.

Jan Pikous v Domě Gustava Mahlera

redakce 16.09.2020

Kdybychom chtěli jedním slovem pojmenovat, co fotografie Jana Pikouse při vší různorodosti zvolených postupů spojuje, možná by se nabízelo slovo „přísvit“.

Rachot uvádí: Radian, David Rothenberg a Das B

redakce 15.09.2020

Rachot zve na blížící se koncerty, hlukové vzorce, hudebníka hrajícího se zvířaty nebo kvartet se členy The Necks a Loto.