Zprávy / Pozvánky

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

Punx for punx: Kravál v garáži vol. 4

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.04.2015

První garáž v tomto roce a čtvrtá celkově, neseďte doma. Koncerty v garáži mají určitý kouzlo a v pátek 15. května tomu nebude jinak. Už od 16:00 začíná piknik, grilovačka. Vezměte si sebou, co uznáte za vhodné o zbytek se nestarejte. "Koncert děláme na koleni, žádný macho pózy a hraní si na něco co nejsme… punx for punx not for businessman! říkají pořadatelé.

Minulý rok na podzim se zbojníci z Bratislavy prohnali přes garáž. Rychlý thrash s pekelnými rify, zpěvem v mateřštině a hlavně punkovou intensitou. Catastrofy nahráli nové album Zbojnický tanec, které by v době koncertu mělo být venku i na LP, tak buďte ve střehu. Navíc jsou chasníci príma zbojníci, tak nebyl důvod, proč jejich koncert uspořádat znovu. Kdo se na to posledně vykašlal, má šanci to napravit.


Radiation jsou taktéž z Bratislavy a aby se to nepletlo, tak do vás budou prát zase ten thrash. Poslední nahrávkou, co vydali, je pětiskladbové EP, které vyšlo na Totalitarianism still continues a které se dočkalo kladných recenzí i v punkových tiskovinách. Thrash zahraný ve vysokém tempu, neúnavně tepající bicí a hrdelním vokál k tomu.

Wreck Shit Překvápko??? Nová kapela lidí z Barrel, Curvera. Krátce, rychle, hlasitě. Maximálně deset minut hluku a je vymalováno. Poslední jméno programu, NBDY & CxOxHx collab, Mmaskovaná kolaborace, noisová symfonie na druhou. Noise, Noise, Noise!

Slovo pořadatele závěrem: "Jídlo, pití: Vezmi si sebou co chceš, na místě nebude žádný občerstvení, jen to co si doneseš! Od 16:00 bude grilovačka, to znamená bude rozdělaný gril a ty si na něm můžeš udělat co si přineseš, ok? Do desíti hodin je možný si skočit do hospody pro točený do petky a nebo si nakup zásoby předem, na konečné šestnáctky je penny market. Snažme se udržovat pořádek a řídit se dle hesla: "Co si přinesu, to si taky odnesu!". U garáže budou pytle na bordel, neboj se zeptat kam s odpadem, díky!"

Info

Kravál v garáži vol.IV
Catastrofy (sk) + Radiation (sk) + Wreck Shit
Support: NBDY & CxOxHx collab
15. 5. 2015 18:30
Újezd, Plzeň
Vstupné: dobrovolné

www.facebook.com/events/974568325900106
www.bandzone.cz/catastrofy
www.bandzone.cz/radiation

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vrbaak zve na vernisáž projektu LO.VE!

redakce 23.09.2019

Vernisáž k výstavě fotografií k nové tanečně/pohybové inscenaci LO.VE!, která vzniká ve spolupráci Motion Hub a BuranTeatr.

Simply Red oznamují turné a novou desku

redakce 23.09.2019

Krátce po oznámení, že nové album Blue Eyed Soul vyjde zkraje listopadu, Simply Red dnes odtajnili detaily chystaného turné.

6. ročník přehlídky Be2Can představí profil Fatiha Akina

redakce 23.09.2019

Letos v rámci sekce Be2Can Fokus dostane prostor tvorba německo-tureckého režiséra Fatiha Akina i jeho kontroverzní portréte sériového vraha ve snímku U Zlaté Rukavice.

Nová ženská tvár na slovenskej scéne - Blanch

redakce 21.09.2019

Blanch je najnovším prírastkom Slnko Records, za ktorým stojí skladateľka, speváčka a gitaristka Bianca Macková.

Be2Can - To nejlepší z nejprestožnějších filmových festivalů

redakce 21.09.2019

I letos naleznete v nabídce Be2Can hraniční, provokativní zážitky i robustní filmy-romány, filmařské legendy i čerstvou krev současné arthouse scény.

Německá indie střela Giant Rooks míří do Prahy

redakce 21.09.2019

Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších koncertních mladých kapel, u nás své kouzlo předvedou ve smíchovském klubu Underdogs'.

Polská pianistka Hania Rani na turné

redakce 20.09.2019

Talentovaná pianistka a skladatelka Hania Rani v rámci svého podzimního tour odehraje jediný český koncert v Kopřivnici.

Nový projekt Jungstötter v Lese

redakce 20.09.2019

Skladby Jungstötter svou intenzitou těžknou podobně jako hudba Bad Seeds nebo Tuxedomoon. Nový projekt v Café v lese.

Jeden z nejrychlejších rapperů světa Ocean Wisdom v Roxy

redakce 20.09.2019

Roxy hlásí silný rapový podzim.

Floex pokřtí remixy Machinaria

redakce 19.09.2019

Křest remixového alba Machinarium Remixed, kterým počítačová hra Machinarium studia Amanita Design oslaví své 10. narozeniny.