Zprávy

Radio FMz: Posloucháme v redakci

Radio FMz: Posloucháme v redakci

redakce | Zprávy | 12.10.2022

Úplněk na obloze, nové taneční číslo na stáncích... A venku je i nový singl Post-hudby a EPčko Vellocet Roll. Zajímá vás, co dalšího točíme v redakci? Ať už hledáte spíše tipy popového departmentu, žebříčkové alternativy nebo zvukovou paralýzu, u nás si vybere každý.

Z uplnynulého týdne doporučujeme tracky japonského producenta Ryojiho Ikedy, Thundercata na speedu, neuchopitelné Sault, hitovku Charleiho Putha nebo doják ukrajinské Luny. A nesmíme opomenout ani Sevdalizu, teheránskou hudebnici usazenou v Holandsku, která vydala track na podporu íránských žen s patřičnou naléhavostí. Z domácího rybníčku si pak užíváme slovenskou mladou krev Wen a Porsche Boye, postpunkové A Dull Set nebo popovou Giudi. Poslouchejte s námi!


Info

foto © Zahra Rejis

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

I Love You Honey Bunny s novým singlem

redakce 07.02.2023

I Love You Honey Bunny pomocí singlu Lose Control chtějí přispět k destigmatizaci otázek týkajících se duševního zdraví.

Röyksopp v Praze uvedou albovou trilogii

redakce 07.02.2023

Spolupracovali s řadou globálních vizuálních a hudebních umělců včetně designéra Jonathana Zawady, zpěvačky Alison Golfrapp a mnoha dalšími.

Eli Michaili a Laris Diam na desce Nienna

redakce 07.02.2023

Desítka skladeb v češtině a slovenštině nese jméno jedné z Valar ze světa J. R. R. Tolkiena.

Full Moon #142: John Cale znovu zasahuje

redakce 06.02.2023

O titulním tématu únorového čísla nebylo nejmenších pochyb, Full Moon #142 věnovaný Johnu Caleovi vychází v pondělí 6. února.

Lenka Zbořilová aka Ivy Z vydává desku

redakce 06.02.2023

Textově vycházela ze světa, do kterého má tendenci utíkat v období pochmurných lednových dnů.

Esben And the Witch v Kasárnách Karlín

redakce 06.02.2023

Jejich temně melancholická hudba stojí na klidných pasážích i divokosti vyjádřené punkovými riffy, které dohromady spojuje svůdný hlas zpěvačky Rachel Davies.

Dim Haze, rytmický bedroom pop

redakce 05.02.2023

Out For Stimuli nabízí čtvrthodinu dynamického a rytmického bedroom popu, ve kterém se odráží vliv dream popu, shoegaze a synth popu.

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

redakce 05.02.2023

Festival kurátorsky zajišťují Brueder Selke a instrumentální skladatelé Sebastian a Daniel Selkeovi, působící také jako oceňované duo Ceeys.

Do Prahy dorazí Only the Poets, Alina Pash, Blanco White a Yves Tumor

redakce 04.02.2023

Hranice mezi popem a avantgardní hudbou Yves Tumor pokouší od samého začátku.

Nylon Union vydávajú nový album

redakce 03.02.2023

V poradí štvrtý album Nylon Union prináša 12 art popových skladieb, ktoré sú založené na silných melódiách zasadených do harmonicky vybrúsených podkladov.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace