Zprávy

Rakouský producent Nichi Mlebom vydává nový singl

Rakouský producent Nichi Mlebom vydává nový singl

redakce | Zprávy | 30.10.2020

Rakouského multiinstrumentalistu, songwritera a producenta Juliana Werla, vystupujícího pod pseudonymem Nichi Mlebom, můžeme znát např. z kapel Land of Ooo či Baits. Dlouhodobě ale své výstřední lo-fi kytarovky vydává i se svým sólovým projektem, s nímž nyní vydává nový singl Blursongtwo (Or Starring at Sheep).

Nichi Mlebom se ve svém singlu vypořádává s myšlenkami během koronavirové krize, tlaku společnosti na produktivitu jedince a změn, které musel ve svém životě vzhledem ke své profesi tour managera učinit, aby se vyhnul všeobjímající existenciální krizi. DIY vydávaný singl je tak soundtrackem k těm dnům, kdy vyjedete za město, projdete se deštěm a oslníte svou existencí místní stádo ovcí. Videoklip produkoval vídeňský multimediální umělec Fazo.

Nichi Mlebom je původem z Vídně, od roku 2019 ale žije v Brně, kde se rychle stal součástí místní alternativní scény – kromě produkování a nahrávání jiných kapel mimojiné také spolupracoval na svých posledních dvou singlech s baskytaristkou brněnské kapely sinks, Vendulou Pukyšovou.

Info

Nichi Mlebom
Facebook interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Aries přijede poprvé do Prahy, Low Roar představí své křehké světy

redakce 20.01.2022

Do pražského Rock Café se vrací Low Roar s novou tajuplnou nahrávkou Maybe Tomorrow… A Aries pojede turné k druhé desce.

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Nejvíce nominací na Českého lva získaly filmy Okupace a Zátopek

redakce 19.01.2022

Celkem 184 akademiků vybíralo z 84 hraných, dokumentárních, animovaných a krátkých filmů i televizních děl, splňujících statut cen Český lev.

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Black Holes vydávají singl

redakce 18.01.2022

Od Black Holes pak stále nečekejte žádné veselé texty, i když sdělení není tak temné, jak by se podle názvu Dispossessed mohlo zdát.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Hackedepicciotto vystoupí v Kaštanu

redakce 17.01.2022

Jen pár dní dělí od přesně dvouleté pauzy, po které se do Prahy vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Eurosonic Noorderslag již příští týden

redakce 16.01.2022

K již nabitému programu přidává Eurosonic nová jména, do soupisky přibili holandští nováčci MEROL, Wies, Pom, Cloudsurfers a Tinlicker.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace