Zprávy / Pozvánky

Řezníci se sladkým názvem: Joliette

Řezníci se sladkým názvem: Joliette

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.04.2017

Místní Borci uvádějí: "Pod lampou to bude 11. 4. pěkně vřít. Přijedou totiž mexický řezníci se sladkým názvem Joliette, hrající hodně nasranej posthardcore. Společně s nimi se po roce vrací hravý angláni Bear makes Ninja a vezou sebou neméně zábavné kamarády A Pig Called Eggs."

Joliette, pocházející z mexického Puebla popisují svojí hudbu jako post everything, což ve finále znamená parádní mix posthardcoru, metalu, math rocku a dalších subžánrů punku. Kluci postupně zrychlujou a víc a víc se nasíraj, což pochopíš, když srovnáš jejich debut Princípia s poslední deskou Atáxico, která zní, jak kdyby je tu zeď nechal mr.T zaplatit.


Bear Makes Ninja, originální trojka ze Sleafordu, má vážně talent na skládání chytlavých songů, který baví dokonce i víc než smarty drink. Taky mají talent na skládání anagramů, kdy název kapely nepopisuje její vznik jako takový, ale je jakousi slovní složeninou z křestních jmen členů. Takže Ben, James a Karina, kytara, basa a bicí. A opravdu se kvůli tomu nikdo nemusel přejmenovat… Z hudebního hlediska se dají zařadit do škatulky alternativního indie math rocku a Pod lampu zavítají již podruhé.

Po několika neúspěšných pokusech prorazit pro slávu umění hlavou zeď se tři skromné a vášnivé duše rozhodli zkombinovat jejich hudební talent, zapomenout na pamětihodný přínos společnosti a někde v zapadlé garáži prudit sousedy. Hudebně alternativně avantgardní trojka A Pig Called Eggs, která občas připomíná Qui, se s ničim nemaže a pamatujte, že prase se jmenuje vejce.

Info

Joliette (mx) + Bear Makes Ninja (uk)
Support: A Pig Called Eggs (uk)
11. 4. 2017 20:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň

www.facebook.com/events/1243927732391798
www.facebook.com/MistniBorci

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace