Zprávy

Rihanna oznamuje termíny Anti World Tour

redakce | Zprávy | 10.01.2016

Světové turné bude odstartováno 26. února 2016 a v rámci 70 koncertů mimo jiné navštíví New York, Los Angeles, Toronto, Londýn, Amsterdam, Berlín, Milán, Kodaň ale i Prahu, kam se zpěvačka vrátí po pěti letech od své poslední návštěvy.

Několikanásobná držitelka cen Grammy a umělkyně, jejíž nahrávky jsou ověnčeny několikanásobnou platinou, Rihanna, dnes oznámila termíny chystaného The Anti World Tour, které produkuje Live Nation a odstartuje v Severní Americe v pátek 26. února 2016. Samsung je partnerem na severoamerické části turné, Puma pak produktovým partnerem. Evropská část turné navštíví okolo 24 evropských měst a jako speciální hosté se na ní představí Weeknd a Big Sean.


Rihanna se stala ikonou moderní hudby, zábavy i módy. Doposud prodala po celém světě 54 milionů alb a 210 milionů digitálních skladeb, což z ní dělá nejprodávanějšího digitálního umělce všech dob. Během 7 let vydala 7 alb, 13x dosáhla první příčky v singlových hitparádách a získala 8 cen Grammy. Rihanna je nejsledovanějším umělcem na Vevo/YouTube s více než 7 miliardami shlédnutí 23 certifikovaných videí Vevo. Je také jeden z nejsledovanějších umělců na Facebooku s více než 81.000.000 odběratelů. Od července 2015 je Rihanna také přispívající kreativní ředitel značky Punk & Poet pro firmu Stance.

Dráha umělce, který si říká Weeknd, k úspěšné druhé studiové desce Beauty Behind the Madness se vzpírá všem konvencím. Vyhýbal se odhalovat svůj obličej a učinil tak až více než rok poté, co vydal svou první píseň online. Příběh sám je dnes již legendární. V roce 2011 vydal sérii tří kritikou ceněných mixtapes - House of Baloons, Thursday a Echoes of Silence. Brzy se však jeho dosah exponenciálně rozšířil. Spojil se s Ariana Grande a na světě byl platinou ověnčený hit Love Me Harder. Hranice mainstreamu pak pokořil vydáním Earned It (Padesát odstínů Šedi) počátkem roku 2015.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mart Avi s novým klipem

redakce 04.12.2022

Samuraj avant-popu vydává nový videoklip.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

David Pomahač má klip animovaný dětmi

redakce 02.12.2022

Za animovaným videem o touze přežít a ustát i bezvýchodnou situaci stojí děti z kroužku animace Aeroškoly.

Editors a White Lies na Metronome Prague

redakce 02.12.2022

White Lies vyzkoušeli syntetické příchutě i novovlnné groovy, prozkoumali neznámé elektronické zvukové krajiny a šli i cestou progresivních experimentů.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

redakce 01.12.2022

Katovický OFF vykopává prvních 14 důvodů, proč se těšit na léto. Festival proběhne tradičně v Údolí tří rybníků.

Radio FMz: Stormzy s novou deskou, Annet X a další novoty

redakce 30.11.2022

Stormzy si selfíčkem s Taylor Swift připravil živnou půdu pro vydání nové desky This Is What I Mean, na které ceníme nejen titulní track, ale i autorský posun a bangery.

Na KovnaFestu se představí trap, noise i klezmer

redakce 30.11.2022

KovnaFest je jednodenní komunitní festival, který proběhne v žižkovském prostoru Punctum–Krásovka v osmé edici.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace