Zprávy / Festivalové

Roadburn Redux proběhne online a zdarma

Roadburn Redux proběhne online a zdarma

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.04.2021

Holandský festival "tvrdé" hudby Roadburn již podruhé v řadě neproběhne v běžném módu. Pro letošní rok tedy organizátoři připravili online festival Roadburn Redux, který bude od čtvrtka 15. dubna do neděle 18. dubna. Nabitý program bude zdarma a celý festival bude navíc možno sledovat i zpětně a to až do úterý 20. dubna. Program nabízí desítky vystoupení, z nichž velká část bude exkluzivní nebo premiérová. Zahrají Steve Von Till, Kayo Dot, Algiers, Primitive Man, Nadja, Aaron Turner, Bada, Blanck Mass, Hexvessel a další.

V nabídce jsou také dokumenty, podcasty, filmy nebo Q&A rozhovory, ve kterých budou odpovídat Big Brave, Dylanem Walkerem (Full of Hell), zástupci Svart Records a Pelagic Records, Lingua Ignota i Aaron Turner. Virtuálně se budou moci návštěvníci setkat na chatu na stránkách festivalu a na sociální platformě Bramble, na které budou pro festival vytvořeny čtyři virutální prostory.

Info

Roadburn Redux
16.-20. 4. 2021, online
web festivalu

foto © Lucia Banáková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Festival Mighty Sounds se přesouvá na rok 2022

redakce 21.04.2021

Pořadatelé přesun oznámili s těžkým srdcem a opět prosí všechny své fanoušky, kteří si už zakoupili vstupenky na 16. ročník, aby si je, pokud je to jen trochu možné, ponechali.

Festival Vivat Vila chystá druhý ročník

redakce 16.04.2021

Novinkou festivalu bude kurátorství jedné ze stagí Full Moonem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace