Zprávy / Festivalové

Rock for People hlásí rap, stoner a generála Pattona

Rock for People hlásí rap, stoner a generála Pattona

redakce | Zprávy / Festivalové | 10.02.2015

Přibyly kapely, kvapem ubývají vstupenky, zbývá posledních pár dnů, než budou aktuální edice lístků vyprodány. Line-up Rock for People v Hradci bobtná a krom již ohlášených, představuje další zajímavá jména.

První den, čtvrtek 4.6., nakopne trancecore parta Asking Alexandria (de). Před dvěma lety jim vzal vítr vítr z plachet, takže pátek bude ve znamení splněného slibu ve formě Faith No More (us), chybět nebudou ani zástupci devadesátkové vlny rapmetalu Limp Bizkit (us) a jejich aktuální souputníci Hollywood Undead (us). Divočáci Red Fang (us) si tuzemská festivalová pódia okoukli už vloni a i letos rozdají svůj stoner plnými hrstmi. Ani v sobotu si rozhodně neoddychnete díky metalcorovým Northlane (au) nebo podobně smýšlejícím Dead by April (se) a britskému indie překvapení Bastille.


V polovině února organizátoři odtajní dalšího headlinera a rozhodně nezapomínají taky na svou druhou filiálku, tedy Rock for People v Plzni. V západočeské metropoli od 3. do 5. července budou radost rozdávat nestárnoucí Guano Apes (de), pionýři elektroswingu Parov Stelar (at) nebo angličtí hitmakeři The Ting Tings. Mezi dalšími potvrzenými formacemi jsou Movits! (se), GoMad! & Monster (es), The Inspector Cluzo (fr), De Staat (nl), JoyCut (it) nebo Bottled in England z Dánska.


Termín: 3.-5.7. 2015 v bývalé vozovně dopravních podniků a areálu plzeňských Papíren. Vstupenky lze tradičně zakoupit na ticketsforpeople.cz. Sběratelé, estéti i odpůrci lístků ve formě tištěné A4 mohou zvolit při koupi možnost osobního odběru a získat vizuálně přitažlivější variantu vtupenky.

Info

Rock for People 2015
4. - 6. 6. 2015
Hradec Králové

Rock for People EUROPE
3. - 5. 7. 2015
Depo Městských dopravních podniků, Plzeň

www.facebook.com/events/965064833508364
www.facebook.com/events/1520680161550965
www.facebook.com/rockforpeople
www.rockforpeople.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Začíná Lunchmeat Festival

redakce 27.09.2021

Mezinárodní akce věnovaná aktuální nezávislé elektronické hudbě a digitálnímu umění se koná tento týden ve čtyřech lokacích po celé Praze.

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace