Zprávy / Festivalové

Rock for People zná svůj kompletní harmonogram

redakce | Zprávy / Festivalové | 20.05.2015

Festival Rock for People se blíží mílovými poskoky, proto organizátoři zveřejnili harmonogram osmi stagí. Pro snazší orientaci, co vás vlastně v areálu čeká, je k nahlédnutí i mapa Festivalparku. A ten, kdo si ještě nestihl zajistit vstupenky, se může zapojit do Instagram soutěže s generálním partnerem festivalu, Staropramenem, o slevu 540 Kč na celofestivalové vstupné.

Pro nesoutěžní typy lze celofestivalové, dvoudenní, jednodenní, VIP i kombo vstupenky komfortně koupit přímo na webu RfP přes GoOut a platit kartou či převodem. Více o lístcích do Hradce i do Plzně najdete na webu.


Letošní harmonogram již zaujal své místo – týká se nejen dvou hlavních pódií, Rock for People a Staropramen stage, ale také mnoha dalších jako ZOOT stage, Red Bull Tour Busu, Muzikus & Evropa 2 stage, Symbio+ Pedal stage, Urban Wave stage či Staropramen DJs pointů s názvem Staropramen Showtime Party. Tím však výčet nekončí – v novém Morning & Night Parku poběží zábava až do ranních hodin. A ani letos nepřijdete o Live Jukebox či Lenovo Silent Party a mnoho dalších.

Hradecký Festivalpark doznal několika změn, a to nejen po vizuální stránce, ale i co se rozmístění hlavních stagí a dalších důležitých pointů. Celkově bude areál mnohem pestřejší, příjemnější, přehlednější, sevřenější a každý tak snadno a rychle najde vše, co potřebujete. Více o stagích a otevíracích dobách zde. O vychytávkách týkajících se stylových barů, gastro zón s posezením nebo lyžování na sjezdovce pak ještě tady.

Info

Rock for People 2015
4. - 6. 6. 2015
Hradec Králové

Rock for People EUROPE
3. - 5. 7. 2015
Depo Městských dopravních podniků, Plzeň

www.facebook.com/events/965064833508364
www.facebook.com/events/1520680161550965
www.facebook.com/rockforpeople
www.rockforpeople.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Začíná Lunchmeat Festival

redakce 27.09.2021

Mezinárodní akce věnovaná aktuální nezávislé elektronické hudbě a digitálnímu umění se koná tento týden ve čtyřech lokacích po celé Praze.

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace