Zprávy / Pozvánky

Roxy oslaví své 26. narozeniny

Roxy oslaví své 26. narozeniny

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.10.2018

Letošní oslavy 26. narozenin Roxy s názvem BE26 proběhnou opět ve velkém stylu. Oba prostory Roxy a NoD nabídnou širokou škálu koncertů, parties, výstav a divadel. Oslavy poběží od středy 24. do soboty 27. října ve všech prostorách. Čeká vás nabitý program, níže najdete jeho rozpis, ať vám nic neunikne.

Program v Roxy otevře ve středu britská přidrzlá punkrocková formace Slaves, čtvrtek bude patřit selekci 13 stěžejních projektů české alternativy na 4 podiích v Roxy i NoDu pod hlavičkou Soundz Czech. Tak, jak to má být, víkend budou mít v režii legendy svých žánrů. Pátek ovládne techno obr Chris Liebing a v sobotu program zakončí miláček českého publika drum&bassový producent High Contrast.


Slaves mají za sebou jen pár let existence, za to vystřelili do světa tři nadupané alba plné syrové energie, křiku, ale i pořádných garážových a rock'n'rollových riffů. Soundz Czech je zpátky a v rámci narozenin vám 25. října v Roxy a NoDu představí více interpretů a čtyři stage, kde se překrývá tolik skvělých věcí, že nebudete vědět, kam dřív skočit. K dvacátým šestým narozeninám přijíždí pogratulovat i Chris Liebing, legendární DJ, producent a hnací motor labelů CLR a Spinclub Recordings. Lincoln Barrett aka High Contrast se vrací do Roxy a tentokrát vystoupí jako jeden z headlinerů narozeninové party BE26.

Info

Roxy: BE26
fb klubu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články