Zprávy / Pozvánky

Se Shum Davar na vlnách gypsy, klezmeru a balkánu

Se Shum Davar na vlnách gypsy, klezmeru a balkánu

Barka Fabiánová | Zprávy / Pozvánky | 16.01.2017

V pražské Shum Davar kapele se sešli muzikanti z Běloruska, Slovenska, Gruzie a Česka. Každý z nich spolupracoval na různých projektech od klasické hudby, přes jazz k folklóru.

Jejich styl je neskutečným spojením hráčské vyzrálosti, radosti z hudby a nespoutané energie. Působivá melanž klezmeru, gipsy swingu, balkánské, slovenské, arménské, gruzínské a běloruské hudby se dotkne každého posluchače a k tanci donutí i ty nejzatvrzelejší netanečníky.


V sobotu 21. ledna 2017 zahrají Shum Davar v Kaštanu (Scéna Unijazzu, Praha - Břevnov). Na programu budou skladby z nově připravovaného CD Tbiliso, které chlapci nahráli ve formaci s Gugarem Manukjanem (akordeon). Nové CD následuje po loňském debutu Lieben s famózním akordeonistou Aliaksandrem Yasinski a pěveckým triem Limbora Choir. Určitě přijďte, protože se jedná o poslední koncert před krátkou jarní pauzou, a navíc s oběma akordeonisty na jednom podiu. Těšte se na world music událost měsíce a tancovačku v gruzínských, arménských, gypsy, klezmer a balkánských rytmech!

Info

Shum Davar
21. ledna 2017, 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu, Praha 6 - Břevnov
www.shumdavar.cz
vstupenky: www.kastan.unijazz.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články