Zprávy / Festivalové

Secret Solstice 2018 zná první jména

Secret Solstice 2018 zná první jména

redakce | Zprávy / Festivalové | 13.02.2018

Islanský Secret Solstice pevně zakotvil v seznamu osobitých evropských festivalů a to nejen u nejrůznějších geeků. Po zásadním ročníku 2016, kdy přivítal hvězdné Radiohead, i letos vsází na renomovaná jména, hudební experimentátory i žánrový rozsah od folku, hip hopu až po techno nebo house.

V termínu od 21. do 24. června 2018 přivítá islandské hlavní město Reykjavík již pátou edici Secret Solstice. Mezi prvními potvrzenými jmény nechybí zástupce UK grime a hip hopu Stormzy, DJ a producent Steve Aoki nebo nezaměnitelná ikona osmdesátek Bonnie Tyler, která zahraje své nesmrtelné hity It's a Heartache nebo Total Eclipse of the Heart.


Svůj festivalový debut si na Secret Solstice odbude domácí poprocková kapela Jet Black Joe, známá především v devadesátých letech, i vycházející rappová hvězda 6lack. Potvrzena byla rovněž zástupkyně belgické techno scény Charlotte de Witte, DJ A-Trak, který na turné doprovází Kanye Westa nebo renomovaní Death from Above. Mezi dalšími jsou třeba ještě Goldlink, J Hus, Skream, Masego či IAMDBB.

Info

Secret Solstice 2018
21. - 24. 6. 2018
Reykjavík, Island
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články