Zprávy / Pozvánky

Spadne Holešov? Cosmic Kahuna!

Spadne Holešov? Cosmic Kahuna!

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.06.2018

Odzvonilo škole, startuje okurková sezona v klubech, horko velí k vodě a na fesťáky, jenže místním nejvíc slušej džísky a hospoda Na Špici disponuje zvukem jako prase, kterej je potřeba vyhulit do červených dalším LOUD BATTLE.

Cosmic Kahuna přihopsaj s klokaní kapsou plnou piva, metalovejch kytar a upocenejch pačesů. Vagabundskej průsečík toho nejhoupavějšího z Red Fang a Cancer Bats, thrash/punkovej náser oblečenej v džískách s psychedelickejma čmáranicema. A hlavně loňská deska Paintstripper, na limitovaném černém vinylu, není nic menšího než naprosto obyčejná muzika k pití piva a mlácení hlavou do rytmu. Počkejte, až se spustí Hazy Cosmic Jive – zapomenete, jakej je rok.


Dvacet let na scéně, kam nikdo patřit nechce. Moc romantika, moc skřípot, moc divný a hlavně kurva NAHLAS!!! Illegal Illusion rozehrávaj chystanou deskou od začátku do konce, první ránu má nejhlasitější bubeník široko daleko a i místním srdcařům spadne držka, kam se za těch dvacet let vyhráli. Krok vzad je taky pohyb, zvlášť v rychlejším tempu.

Info

Cosmic Kahuna (aus) + Illegal Illusion
30. 6. 2018 19:30
Na Špici, Holešov
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články