Zprávy / Pozvánky

Spring Zine Party v Eternii

Spring Zine Party v Eternii

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.04.2018

DIY zine fest, kapely, veganské jídlo, bar, skate, čítárna. Spring Zine Party již 14. dubna ve smíchovské Eternii. Pokud chcete představit svůj zin, přihlašte se na fiserova.ma@gmail.com.

Potvrzení autoři, ziny a distro: Filip Slivka, Miloš Hroch a kol. (Křičím: "To jsem já."), MaZineRie, Revenge of the Nerds, Sebetvor, Nespavost, Destruktorrr, LOKAL Mag, Bflmpsvz, Tereza Bonaventurová, Architektura489, Drzost, Aktizinilin (Ondřej Bouba Štěpánek), Pravěk, Cerelitida, Bon Ivan, How Can Limo Kid Kill Your Dreams?, XRXmag, KudlaWerkstatt, The Humbling Experience, The Word Addict, Nakladatelství Anarchistické federace, Volné nakladatelství SEM-TAM, Day After distro a další.


Všechno zakončí kapely Tummo stoner metal / sludge hardcore z Brna, psychedelický folk Ed Rosenthal z Plzně a v neposlední řadě Toufar, emo hardcore z Havlíčkova Brodu.

Info

Spring Zine Party
14. 4. 2018 14:00
Eternia Smíchov, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Or představují první singl z nové desky

redakce 28.05.2020

Nové album Or ponese název Smutný stroje a vyjde v červnu 2020 u pražského vydavatelství Silver Rocket.

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.

Elektronické duo Bratři procestuje šestnáct evropských zemí

redakce 19.05.2020

Během více než měsíčního online showcase projektu budou představeny kapely, které formují budoucnost evropské hudby. Liveurope.