Zprávy

Srdcařská okénka v Rock Café

Srdcařská okénka v Rock Café

redakce | Zprávy | 24.11.2020

Ačkoliv koronavirus už podruhé zavřel hudební i divadelní sál Rock Café, na to nejdůležitější si zatím netroufnul – na jejich srdcařství. Klub na Národní třídě nechtěl zůstat jen sedět se založenýma rukama, ba naopak – i v této situaci chce pomáhat potřebným. Rock Café proto spojilo síly s hudebníky, divadelníky a dalšími osobnostmi spjatými s klubem a otevřeli Srdcařské okénko.

Jak to funguje? Dvakrát týdně vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně udělají kávu z pražírny Doubleshot. 30 % z tržby z daného dne je pak vždy věnováno na charitativní projekt vybraný přímo těmi, kteří se toho večera postaví za pípu. Otevřeno je vždy od 16:00 do 20:00.

V následujících dnech se můžete těšit na osobnosti z mediálního a politického prostředí. V úterý 24. listopadu do okénka v Rock Café zavítá Jindřich Šídlo a celý tým Šťastného pondělí z TV Seznam. Ti se rozhodli podpořit organizaci Život 90, která pomáhá seniorům žít aktivně a realizovat se i ve vyšším věku. Ve čtvrtek 26. listopadu se pípy pro změnu ujmou dvě moderátorky z České televize – Nora Fridrichová a Lea Surovcová, jež se pravidelně věnují charitativním projektům a jsou v nich velice úspěšné. Tentokrát budou podporovat dvě konkrétní rodiny samoživitelů, které potřebují akutní pomoc. Prosincová okénka pak přímo 1. prosince zahájí generál Petr Pavel, který byl náčelníkem Generálního štábu Armády ČR a předsedou vojenského výboru NATO. Pan generál se rozhodl, že svým počinem podpoří vybraný domov důchodců.

Info

Srdcařské okénko
web klubu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Herectví a film, Dagmar Bláhová

redakce 22.01.2021

V českém prostředí dosud literatura zaměřená na specifika hraní před kamerou chyběla, kniha Dagmar Bláhové toto prázdné místo zaplňuje.

Tomahawk s novou deskou po sedmi letech

redakce 21.01.2021

Tomahawk se vracejí s novou hudbou po dlouhých sedmi letech a dvacet let od vydání debutového alba.

Liem s novým klipem

redakce 21.01.2021

Liem dodává: „Je to typická kovidovka, Lana Del Rey teď taky jezdí v autě v podobných barvách, ale byl jsem dřív.“

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Nový klip Prago Union

redakce 20.01.2021

Básník, rapper a frontman Kato se zhostil hlavní role všestranného sportovce, který se vrhnul do různých olympijských disciplín.

CI3 vydávají album Hodně řeky

redakce 20.01.2021

Trio vzniklo postupnou evolucí z kapely Café Industrial. CI3 se hudebně pohybuje mezi žánry, někde na rozhraní alternativního rocku, popu, folku.

FOM a Aroma vydávajú spoločný lo-fi beat tape

redakce 19.01.2021

S myjavským producentom Aromom sa FOM zoznámil na hudobnej akcii Ajlavmjuzik najt, prvú spoluprácu si vyskúšali v októbri minulého roka.

Ceny Music Moves Europe Talent Awards 2021 znají vítěze

redakce 19.01.2021

Mezi osmi vítězi nechybí ani irští Inhaler nebo rapperka Alyony Alyony z Ukrajiny.

Nominace na 28. Českého lva zveřejněny

redakce 18.01.2021

Česká filmová a televizní akademie dnes oznámila nominace pro 28. ročník výročních cen Český lev.

Lisa Gerrard a Jules Maxwell z Dead Can Dance chystají desku

redakce 18.01.2021

Členové jedné z nejpozoruhodnějších formací podepsali smlouvu s londýnským labelem Atlantic Curve.