Zprávy / Pozvánky

Staré Trosky na výročním miniturné

Staré Trosky na výročním miniturné

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.09.2017

Už je to 20 rokov čo Sony music vydalo na CD nosiči album zlatomoraveckého dua Vec a Midi, ktorý má dnes už označenie kultový. Pri tejto príležitosti si pre vás "chlapci" z mesta slov pripravili niečo naozaj výnimočné. Na Slovensku a v Čechách odohrajú spolu 5 koncertov nabombovaných skladbami ako Zakázané uvolnenie alebo Tozmemi, na ktorých vyrástla celá jedna generácia nielen hiphoperov. Za gramofóny sa postavia oldskúloví platňotočiči, ktorí boli vždy súčasťou crew - DJ Gabanna a DJ Jazzy, pričom vizuálnu stránku predstavenia bude mať na svedomí legenda slovenského vídžejingu Braňo Vincze.


Ten už oprašuje VHSky a mastí hlavy videorekordéra, kde na unikátnej projekcii ukáže nevydané klenoty z archívu účinkujúcich. Na každej zastávke sa môžete tešiť na poctivú, dá sa už tak povedať že "retro" show a na špeciálnych hostí, ktorí svojou účasťou vzdajú hold tomuto majsterštuku.

Info

Trosky (sk)
Support: PSH + Zverina
22. 11. 2017 20:00
Roxy, Praha

www.facebook.com/events/1626894464016780
www.facebook.com/ClubRoxyPrague

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Ritual Howls přivezou postpunk i spaghetti western

redakce 09.05.2022

Hity, které jako by vypadly z osamělých pasáží spaghetti westernů, jak dělané pro noční cestování a erotické exkurze?

Volkmar Miedtke & Ultrafon, Dälek, Mariza a jiné od Rachotu

redakce 09.05.2022

Co chystá agentura Rachot na květen a červen a čím nás oslní v listopadu? Instrumentální psychedlie, zvuková monstra i fado!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace