Zprávy / Pozvánky

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.01.2022

Psychedelický festival Stone Smoker se výzev nebojí. Po dvou edicích letního festivalu skáče po hlavě do další akce, roční čekání na jejich oblíbený festival letos zkrátí jeho zimní verze. Fanoušky značek psychedelie nebo stoneru potěší pořadatelé akcí Snow Stone Smoker v pátek 29. ledna 2022 v pražském Crossu. Vystoupí například Acid Row, Blue Chesterfield, Fialový Samet nebo Koonda Holaa. Velkým tahákem je také reunion kapely Baro Chandel, kteří se po letech sejdou exkluzivně pouze pro tuto akci.

Na akci nebudou chybět ani zahraniční vystupující. Z Německa přijedou Wucan a z Rakouska Salami Recorder a Speck. Po živé hudbě přijde i afterparty v podání Candy Flip DJ's na jednom patře a na druhém techno alternativa v podání Radio Laude. Program doplní workshop a přednáška uměleckých skupin Weird Visuals a CannaBros. Občerstvení zajistí charitativní vegan burgery od Food Not Bombs.

Info

Snow Stone Smoker
29. 1. 2022 13:00
Cross Club, Praha
fb event

foto © Anna Baštýřová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Ritual Howls přivezou postpunk i spaghetti western

redakce 09.05.2022

Hity, které jako by vypadly z osamělých pasáží spaghetti westernů, jak dělané pro noční cestování a erotické exkurze?

Volkmar Miedtke & Ultrafon, Dälek, Mariza a jiné od Rachotu

redakce 09.05.2022

Co chystá agentura Rachot na květen a červen a čím nás oslní v listopadu? Instrumentální psychedlie, zvuková monstra i fado!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace