Zprávy / Festivalové

Stovka nových jmen pro Tallinn Music Week

Stovka nových jmen pro Tallinn Music Week

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.02.2018

Jubilejní 10. ročník městského festivalu Tallinn Music Week (TMW) se tentokrát uskuteční v termínu od 2. do 8. dubna 2018. Návštěvníky opět čeká rozsáhlý hudební a umělecký program, stejně jako tradiční tematické konference.

Pořadatelé aktuálně potvrdili 100 nových umělců z celkem 22 zemí. V první řadě dvojice islandských umělkyň Fever Dream (která si nic nezadá s Peaches či Tylerem, the Creatorem) a Hildur, obě jako součást projektu European Keychange. Chybět nebude ani rapperka Akua Naru nebo moskevské ženské trio Mirrored Lips inspirované poezií, free jazzem i hardcore punkem. Islanďan Högni (známý jako člen GusGus a Hjaltalin) představí svou novou desku Two Trains.


Z dálného severu dorazí také a d'n'b/ambient producent Subminimal, přijede belgická indie rocková skupina Intergalactic Lovers, ceněné izraelské jazzové duo Maya Belsitzman & Matan Ephrat, běloruská skupina Shuma se svou symbiózou elektroniky a pohanské kultury či dánský death metal Baest. Domácí scénu zastoupí Girls in Pearls nebo Mart Avi.

Info

Tallinn Music Week 2018
2. - 8. 4. 2018
Tallinn, Estonsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články