Zprávy / Pozvánky

Sun Wu Kung Fest pošesté

Sun Wu Kung Fest pošesté

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.08.2014

Šestý ročník Sun Wu Kung Festu je před vámi. Nás pár bláznů už je nějakou dobu v tom, objevuje se určitá únava – přece jenom tomuhle dítěti už je šest! – ale čím víc se blíží datum večírku, tím se energie začíná vracet a s ní i dojetí za neuvěřitelnem, co se stalo pravdou. Ano, vracíme se zpátky do mlejna v Červeněvsi, kde se nám Sun Wu Kung zrodil z ohně, rumu a spletitých náhod, a už se těšíme nejen na setkání s úžasným místem, ale i s váma, co tomu místu dodáváte tvář. Už tradičně budeme ve mlejně od pátku 15. srpna, a pokud budete mít chuť a čas, připojte se k nám během dne nebo večera. Můžete nám pomoct s přípravou, stavěním stanů a drobnými pracemi v okolí mlejna, ale pokusíme se vám práci zpříjemnit tak, abyste ani nepoznali, že pracujete. A zkušenosti napovídají, že páteční zahřívací večírek v úzkém kruhu těch nejbláznivějších z vás, je jedním z vrcholů Sunwáče... Druhý vrchol očekávejte následující den. Kromě veselého baru, kuchyně S / M, latríny magiky a možnosti stanování v příjemném okolí mlejna, nás v pátek čeká i akustický koncert novopacké folk-punkové písničkářky Lopuchy a dalších... a jedním z nich můžeš být třeba i ty!


V sobotu 16. srpna si přes den protáhneme těla při bojovkách pod vedením zkušených táborových pedagožek majících rovněž dlouholetou praxi v barmanské oblasti – vedoucí zábavy s přesahem! O vaše bříška a kocovinou prolezlé chuťové pohárky se bude starat S / M jídelna, která zatím poodhalila pouze tajuplnou informaci, že to „bude pevné, něco taky tekuté a asi se to bude dát i promíchat“. Ale určitě to bude vegetariánské i veganské a moc dobré!

Kapely samotné budou začínat v pozdějších odpoledních hodinách s ohledem na to, že živá produkce bude končit nejpozději o půlnoci. Ale bacha! – po půlnoci vyleze ze záhrobí DJ Lilek a po něm přijde už jen konec světa. Kdo tohle přežije, ať se nám pak v průběhu dalšího týdne ozve, abychom věděli, s kým máme počítat i na příští rok.

Těšíme se na Prodavače, post black metly nic, Mrs Mia Wallace (Laví aka Odeur de Violettes + Bejbiš), Frau Frankenstein und Spüllboys a Člověka pokrokového (Bourek vs. Mary C).

A jako už tradičně vás prosíme, abyste pejsky nechali doma.

tz: Sun Wu Kung Fest

Info

Sun Wu Kung Fest 2014
mlýn, Červeněves
16. srpna 2014

www.facebook.com/events/270272283153805

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Budoucnost math-metalu Frontierer rozseká Prahu

redakce 24.06.2019

"Frontierer jsou zřejmě nejtvrdší a nejšpinavější kapela, která následuje odkaz The Dillinger Escape Plan." A v půli července přijede rozsekat Prahu na třísky.

Subtilní svět Cigarettes After Sex na podzim v Praze

redakce 23.06.2019

Cigarettes After Sex se stylizují do černobílé a jejich písně na youtube zpravidla nedoprovází hudební videa. S chystanou druhou deskou se v listopadu vrací do pražského Roxy.

Ariadne s exkluzivními předskokany

redakce 21.06.2019

Čelní srážka liturgických zpěvů a elektronických experimentů? Ariadne pojí sakrální tradice s nestálou postmodernou.

Prague Headphone Festival v Punctu

redakce 21.06.2019

Koncept koncertu recipovaného prostřednictvím sluchátek je inspirovaný konceptem Le Placard, se kterým přišel Erik Minkkinen.

Fléda chystá GusGus, Hooverphonic, De Staat nebo Kompromat

redakce 21.06.2019

Zveřejnění dlouho utajovaného obsahu Vitalicova šuplíku budou v listopadu předcházet koncerty různých žánrů z mnoha koutů světa.

Mezipatra zakládají vlastní distribuční značku

redakce 20.06.2019

Spolek Mezipatra rozšířil svou činnost o distribuční značku Queer Kino. Nabídne kinům festivalový hit Zatoulaný a Matthias et Maxime.

Freak Power se vrací do Prahy

redakce 20.06.2019

Těšit se můžete na průřez celou tvorbou kapely, nebudou chybět ani největší hity z dob spolupráce s Fatboy Slimem.

Earth do podzimní Prahy

redakce 19.06.2019

Není moc současných kapel, které obklopuje podobně silná aura výjimečnosti. Earth se po dlouhých sedmi letech vracejí.

Radlická kulturní sportovna na Smíchově zase žije

redakce 19.06.2019

Dva a čtvrt roku. Tak dlouho čekali všichni příznivci legendární Radlické kulturní sportovny na pražském Smíchově na její znovuotevření.

Famózní Pile se představí v Praze

redakce 18.06.2019

Pile nikdy nebudou kapelou, která by vyprodávala velké kluby a o to jim ani nejde. Plný Les lidí by si však rozhodně zasloužili.