Zprávy / Pozvánky

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.06.2024

Projekt Sustain: Hudba a udržitelnost propojuje umění, hudební tvorbu, koncertní a produkční činnost s environmentálním myšlením. Zkoumá, jak se hudební průmysl staví k udržitelnosti – od virtuálních koncertů po návrat ke kořenům a přírodě. Poslední edice přijde na řadu na podzim a její hvězdou bude americká kapela Sungazer, která v Kampusu Hybernská vystoupí dokonce hned dvakrát (24. a 25. 10.) v rámci svého podzimního turné. Future-jazzové duo muzikantů a youtuberů Adama Neelyho a Shawna Crowdera se do Kampusu vrací po roce od svého posledního vystoupení.


Sungazer vytváří originální kombinaci fusion, 8-bit, progresivního rocku a EDM. Staví současně na jazzové improvizaci i na elektronické hudbě. V říjnu 2021 vydala kapela své debutové album s názvem Perihelion. Dlouho očekávaný debut prozkoumává meziprostor mezi jazzovou improvizací a estetikou moderní elektronické hudby. Album produkoval Simon Grove (Plini, Protest the Hero, Intervals) a objevuje se na něm mnoho hostů: Joshua de la Victoria, Hannah Sumner, Jae Soto, Tom Monda (Thank You Scientist), Shubh Saran, Jared Yee, Christian Li, Zac Zinger, Brian Plautz (Aberdeen), Brian Krock (Big Heart Machine) and the Resonance Collective.

Info

Sungazer
web

živě: Sungazer (us)
24.+25. 10. 2024 19:00
Kampus Hybernská, Praha
web

foto © Sam Salvador

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace