Zprávy / Pozvánky

Svérázný Alex Cameron znovu v Praze

Svérázný Alex Cameron znovu v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.05.2018

Rok nazpět v továrně uvedl Angel Olsen a chvíli to vypadalo, že někteří snad přišli především na něj. Sebejistý požitkář a svůdný tanečník Alex Cameron na novém albu Forced Witness zas jednou překonal sám sebe: skladby jsou nedbale chytlavé, a přitom srandovně blbé, mají šmrnc. S komplicem Royem Molloyem tenhle australský elegán zavítá opět do MeetFactory, sice 5. června.

Tuhle zhůvěřilou estrádu by takto bylo zjednodušující brát jako jízlivě pobuřující anebo, nedejbože, neumětelskou. Forced Witness, druhé album tohoto nezaměnitelného barda, vyšlo na podzim na labelu Secretly Canadian. Forced Witness, ve volném překladu Vynucený svědek, nás "nutí vidět, že není nejtěžší postřehnout, že tihle kluci nejsou totální prasáci, jako spíš že jim to je zcela jasné, nic s tím ale nehodlají udělat."


Jeho jméno je Alex Cameron a mrhat vaším časem nebude. Když o něm a jeho parťákovi chcete vypovídat, mluvíte o dvou nesvázaných kovbojích na divokém západu World Wide Webu. Mluvíte o někom, u něhož si můžete být jistí, že bude 100% real. Je zřejmé, že zpod pódia, na kterém se bude zmítat a kázat, v úterý 5. června k němu bude hodně fanoušků oddaně vzhlížet.

Info

Alex Cameron (au)
5. 6. 2018 20:30
MeetFactory, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články