Zprávy / Pozvánky

Synapse Knowledge zahájí workshop v Golden Hive

Synapse Knowledge zahájí workshop v Golden Hive

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.07.2022

Letošní edici Synapse Knowledge, série pravidelných edukativních setká(vá)ní hudebních tvůrců, odstartuje čtyřdenní workshop v pražském nahrávacím studiu Golden Hive.

Synapse Knowledge funguje již řadu let jako vzdělávací platforma pro hudební tvůrce*kyně, jejíž hlavním cílem je dlouhodobá podpora domácího i evropského hudebního podhoubí a nezávislé scény skrze série přednášek, workshopů, poslechových sessions anebo masterclassů. Mezi lektor*kami jsme v rámci programu uplynulých let uvítali třeba Holly Herndon nebo Matta Dryhursta a Rasmuse Stolberga z Efterklangu, z lokálních Katarzii, Ventolina, Václava Pelouška z Bastl Instruments, Lenku Dusilovou či Never Sol. Letošní edice proběhne stejně jako ta loňská; v hybridní podobě mísící fyzická a virtuální setkání rozprostřená do celé druhé poloviny roku.

Zahajovací workshop proběhne na začátku srpna, a to opět v jednom z předních pražských nahrávacích studií, Golden Hive. Pozvání tentokrát přijala krautrocková formace Raw Deal, v jejíž aktuální sestavě najdeme kromě šéfa vydavatelství Stoned To Death Jakuba Ďuraška i Jana Kašpara (Obelisk of Light), Michaela Nechvátala (Jasnovidec, Kult Masek), Jana Mikeše (Molly, Dunkelbot) a Angela Dodova (Altbau). Workshop vedený producentem a audio inženýrem Michalem Amákem Šťastným provede účastníky celým nahrávacím studiovým procesem a nahlédnou tak do kreativního procesu preprodukce, technických příprav, nastavení nahrávání, samotné produkce i postprodukce a následně taky mixingu a masteringu.

Info

Synapse Knowledge 2022
Workshop v nahrávacím studiu Golden Hive
1.–⁠4. 8. 2022
Golden Hive, Praha
Fb událost

foto © Anna Baštýřová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Gaahls Wyrd, Saor a Gaerea, lahodná chuť temnoty

redakce 04.10.2022

Přijede ikona Gaahl (ex-Gorgoroth, Wardruna ad.) se svou kapelou v doprovodu skotských Saor a nabušených Portugalců Gaerea.

PSH na Nekonečném turné

redakce 03.10.2022

Po úspěchu PSH Nekonečný příběh v kinech přicházejí tvůrci se společnou Nekonečnou tour filmu a koncertu kapely.

Nylon Jail oslaví dekádu na Cargo Gallery

redakce 02.10.2022

Nylon Jail oslaví dekádu existence vystoupením na Cargo Gallery, koncertem také kapela oficiálně nastartuje Hithit projekt.

Pavel Klusák a GOTT v Divadle Archa

redakce 01.10.2022

Archa bude hostit multižánrový večer s bestsellerem Pavla Klusáka GOTT.

Lenka Dusilová s big bandem Cotatcha Orchestra

redakce 01.10.2022

Na koncertě v Brně zazní nové skladby, které jsou výsledkem společné tvorby.

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce 01.10.2022

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami.

Indigová Alen ohlašuje druhé album

redakce 30.09.2022

K albu nazvanému Tma aranžérsky a producentsky přispěl Martin Kyšperský z kapely Květy.

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace