Zprávy / Festivalové

Tauron Nowa Muzyka kompletuje program

Tauron Nowa Muzyka kompletuje program

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.07.2021

Festival Tauron Nowa Muzyka Katowice proběhne již za dva týdny v Katovicích. Organizátoři tedy doplňují program o dalších osm jmen, uzavírají letošní sestavu a do prodeje přidávají jednodenní vstupenky. Festival je známý svou rozmanitostí a ani letos nebude chybět jazz, experimentální elektronika, techno, house, rap nebo elektropop. K programu se připojili rappeři Belmondawg a Szczyl, kolumbijská DJ ISAbella, experimentátorka JASSS, techno producent Chino, kanadský DJ a producent Sid Le Rock a A_GIM, který představí svůj soundtracku k videohře This is the Zodiac talking. Program završí polský DJ a hudební novinář Mr. Lex.

V dříve oznámeném programu již organizáři slíbili vystoupení elektronického producenta Floating Points, nadžánrových Acid Arab, islandských elektropopových hvězd GusGus a dalších umělců. Klubové scéně budou dominovat především DJs jako Gerd Janson, DJ Tennis nebo Jennifer Cardini. A v soupisce byste neměli minout ani neprávem opomíjeného amerického rappera a multiinstrumentalistu Kassu Overall. Bohužel kvůli omezením spojeným s pandemií se dříve oznámený Andy Stott na letošním ročníku festivalu neobjeví. Pro příští rok je ale jeho vystoupení na festivale Tauron Nowa Muzyka Katowice potvrzeno.

Info

Tauron Nowa Muzyka 2021
29. 7. - 1. 8. 2020
Slezské muzeum, Katovice
fb událost

foto © Radoslaw Kazmierczak

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace