Zprávy / Nové desky

Techno-industriální Selectone

Techno-industriální Selectone

redakce | Zprávy / Nové desky | 26.11.2015

Po loňském albu Dead Grooves, které se dočkalo velmi dobrého přijetí hudební kritiky, vydává elektronický projekt Selectone nový materiál v podobě 4-trackového EP s názvem Transition na své domovské značce Ressonus Records.

S novým EP Selectone opouští vody hypnotických dronů a vinylové plunderfonie. Nový, techno-industriálem nasáknutý zvuk opět přichází v analogovém hávu, minimalistická forma však přesouvá své těžiště od "špinavých" smyček mikrosamplů k přímočaré údernosti syntezátorového groovu, dubového echa a kousavých rytmů. EP Transition vychází jako digitální download a ve striktně limitované edici na CD.


Křest EP proběhne v rámci Ressonus Records showcase v královéhradecké Pilnáčkově továrně 27. listopadu, kde vystoupí také projekt katsa.theo, o vizuální stránku se postará VJ Screensaver.

Info

Live: Selectone + katsa.theo
27. 11. 2015, Pilnáčkova továrna, Hradec Králové

www.ressonus.net

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Science Killer vydávají Blackbirds

redakce 01.07.2022

Zpěv ztracený v ozvěnách nekonečného reverbu a snovou atmosféru občas čeří vrčící kytara.

almost.artist, nový klip a EP

redakce 01.07.2022

Pražská kapela almost.artist vydala debutové EP s názvem almost.album, na které upozorňuje klipem k titulní skladbě Ease Down.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Nové EP Hello Marcel, letní skotačení

redakce 18.06.2022

Tři příběhy, tři situace, tři různě rychlé skladby. Jejich podobnost s realitou je čistě náhodná. Pojďme jim pomoci zorientovat se ve světě a najít si své místo.

Explicit Compilation 01

redakce 10.06.2022

Brněnský kolektiv Explicit, který je na poli lokální klubové scény známý hlavně díky pořádání rave parties, vydává debutový hudební projekt

Eurodel je Indigo

redakce 09.06.2022

„Hravá, temná a duchem mladá,“ těmito slovy popisuje rapper Eurodel své sólové album Indigo.

Beach Bum debutují u Kabinet Records

redakce 03.06.2022

Permanentní filmový večírek z Floridy a pestrobarevné košile Matthewa McConaugheyho dokonale korespondují s náladou hudební tvorby Beach Bum i přebalem alba T-Rex Goes On Holiday.

Drť mají novou desku: Minister

redakce 31.05.2022

Texty piesní tentoraz pochádzajú z videonahrávky súkromného rozhovoru Jána Počiatka s Dobroslavom Trnkom, ktorú tajne urobil “podnikateľ” Marián Kočner.

Miss Petty: Mega Kozy

redakce 30.05.2022

Miss Petty, coby jedna z nejznámějších českých drag queens, je stále výjimečná tím, že si skládá vlastní hudbu. Nyní vydává nový ulítlý singl Mega Kozy.

Monochrome, nové EP Marka Dadoka

redakce 24.05.2022

Grafik a producent z nejprogresivnějšího tuzemského dnb labelu Sinful Maze Recordings nechal po pandemii neurofunkových vykrucovadel a ostrých 2stepů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace