Zprávy / Festivalové

Techno je všechno: Ansome a Mix Mup na Shotgun Festivalu

Techno je všechno: Ansome a Mix Mup na Shotgun Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2015

Pomalu a jistě se blíží 12. ročník dvoudenního festivalu elektronické hudby Shotgun Festival v severočeském Hrádku nad Nisou v areálu vodní nádrže Kristýna. Co je potřeba ale zopakovat je informace ke vstupenkám a ubytování a navíc přibyla další jména a avízo na soutěže a podcasty.

Příznivce techna jistě potěší živé vystoupení Brita Kierana Whitefielda aka Ansome, který je vycházející hvězdou bristké scény. Jeho skladby zařazuje do svých setů čím dál vice DJs a ti VIP očekávají s předstihem ochutnávky nových prací. Surové acid analogové techno bude ozdobou festival stejně jako extatický dj a producent Mix Mup, který přiváží na z Německa řádnou porci kreativní podivnosti.


Opomenout nelze ani mladičkého Švýcara Manuela Fischera, který má talentu, že by jej mohl rozdávat. Skromný umělec s podepsanými smlouvami na další desky nejen v roce 2015. Seznam vystupujících na Shotgun Festivalu 2015 doplňuj support, který tak úplně supportem není. Každý vystupující byl vybrán s jistou vizí a na každého se vyplatí zajít. Ať už jste milovníky rovného či zlámaného beatu.


Slovák Rafo je nejen zodpovědný za vizuální stránku festivalu pro tento rok. Místo pro jeho vinylovou selekci se však najde i na pódiu. V line-upu nemůže chybět rezident festivalu a stálice české techno scény Elektrabel ani nedílná součást festivalu Disco Møreti. Nováčky jsou Sinnan, hlava pražského uskupení Polygon, nebo skvělý dj a propagátor liberecké scény Skaph. Intergalactické duo Layup & R.Kosmos, které mnozí znají z projektu Endless iIlusion si dají repeté.

Stále ještě běží předprodejlimitované edice 100 ks dvoudenních vstupenek za 400,- Kč. Jste-li soutěživí, jsou připravené vstupenky na Radio1, Radio Wave a nebo v časopise Full Moon.

Info

Shotgun Festival 2015
11. - 12. 9. 2015
Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou
Vstupné: Od pátku 22. května startuje předprodej limitované edice 100 ks dvoudenních vstupenek za 400,- Kč + poplatky

www.facebook.com/events/451311725036179
www.facebook.com/shotgunfestival
www.shotgunfestival.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Eurosonic Noorderslag již příští týden

redakce 16.01.2022

K již nabitému programu přidává Eurosonic nová jména, do soupisky přibili holandští nováčci MEROL, Wies, Pom, Cloudsurfers a Tinlicker.

Scandi, přehlídka severských filmů

redakce 09.01.2022

Diváci se můžou těšit na bohatý filmový program naplněný festivalovými předpremiérami, žánrovými tituly, ale i na legendární švédské němé filmy.

Rock for People a další zvučná jména

redakce 07.01.2022

Rock for People přivezou dánskou popstar MØ, rockové Wolf Alice, taky beabadoobee a další.

Jubilejní OFF Festival

redakce 06.01.2022

15. ročník OFF Festivalu ohlásil jednodenní vstupenky a odhalil termíny vystoupení těch největších hvězd.

Sharpe 2022 oznámil první jména

redakce 03.01.2022

Festival a konferencia Sharpe ohlasuje prvé mená a rozšírenie. Vystúpi aj japonská kapela Tricot.

Tři noci, tři filmy, tři setkání! ÍRÁN:CI 2022

redakce 03.01.2022

Festival ÍRÁN:CI 2022 v lednu v Praze a Brně promítne to nejlepší z íránské kinematografie

Metronome Prague spojil síly s Fource Entertainment

redakce 23.12.2021

Dohoda mezi novými partnery se sice týká primárně výhledu do roku 2023, umožňuje ale jednání už i na doplnění programu nadcházejícího ročníku Metronome Prague.

Festival Nu Sound of Serbia

redakce 20.12.2021

Srbská alternatívna hudba je dobre namiešaným kokteilom melodiky, údernosti, energie, živelnosti.

Youssou N´Dour, Modest Mouse a další na Colours of Ostrava

redakce 19.12.2021

Vůbec poprvé do České republiky přijede jedna z nejoriginálnějších a nejpůsobivějších kapel americké postgrungeové scény Modest Mouse.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace