Zprávy / Nové desky

Tęskno s romantickým debutem Mi

Tęskno s romantickým debutem Mi

redakce | Zprávy / Nové desky | 01.10.2018

[PIAS] Recordings Poland vydají očekávaný debut projektu Tęskno. Album pojmenované prostě jen Mi vyjde 9. listopadu a těšit se můžete na dvanáct kompozic. Všechny byly nahrány v Monochrom Studiu, o produkci se postarala dvojice Hania Rani a Piotr Wieczorek, který je rovněž zodpovědný za mix a mastering. Prvním oficiálním singlem je skladba Razem.


Tęskno je projektem dvou talentovaných hudebnic. Skupinu založila zpěvačka Joanna Longić, známá především jako tvůrce elektronické hudby, ke které se později přidala skladatelka a klavíristka Hania Rani. Jejich tvůrčí cítění odráží jak fascinaci komorní hudbou tak skandinávským popem. Romantickou atmosféru podtrhuje i doprovodný kvintet ve složení Kornelia Grądzka (housle), Paulina Kusa (housle), Mateusz Wasiucionek (viola), Zuzana Stradowska (violoncello) a Stanisław Czyżewski (kontrabas). O debutu Mi si budete moct přečíst v dalším čísle magazínu Full Moon.

Info

Tęskno
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Urn vydáva tretí sólový album

redakce 24.11.2022

Album nie je plne elektronický ani akustický. Nejde o jazz ani trap, ale… Presvitá z neho veľa.

Heiden na vinylu

redakce 21.11.2022

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi.

Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác

redakce 21.11.2022

Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným.

Sklizeň Polí5

redakce 20.11.2022

Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly.

Arleta vydává třetí EP. Sex

redakce 18.11.2022

Čtyři skladby vznikly v úzkém kruhu její nejvěrnější crew a navazují na výrazný rukopis syrové a tvrdé poetiky, nekompromisního postoje a temných pohlcujících beatů.

Raritky Hidden Orchestra na novém albu

redakce 18.11.2022

Taneční experimentální techno, jemně vybrnkávané ambientně moderní klasické plochy i výtrysky basklarinetového freejazzu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace