Zprávy / Pozvánky

Těžké dechy po italsku: Ottone Pesante

Těžké dechy po italsku: Ottone Pesante

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.01.2017

Místní Borci uvádějí: "Pozor dechovka. V úterý 24. 1. si to pod lampou rozdá trumpeta s trombónem za podpory sypaček od bicích. Trojka řezníků z Itálie Ottone Pesante rozjedou svou verzi pekla a my se za tenhle naspeedovanej heavy balkán fakt nestydíme. Akci okoření DJ Dirty Bastard se svojí balkántékou a místní kapela, kterou ještě nikdo moc neznáme, ale rádi poznáme – Myotox."

Takže abychom si hned od začátku rozuměli. Ottone Pesante není žádnej italskej hrdina nebo "milovanej" politik, ale italsky "těžký dechy" (heavy brass). Z toho všeho co do vás valí je slyšet, že kluci chtěli hrát celkem brutální metal, ale po ruce měli jen trombon a trumpetu a hrajou místo toho metalovitej hardcore balkán.


Což kromě osvěžujcího zvuku vytváří unikátní šanci vidět na jednej akci fanoušky Napalm Death, Bobana Markoviče nebo třeba Agnostic Front. Kluci se s tim fakt neserou a po prvním EP a po roce a půl existence vydali letos v listopadu svojí plnohodnotnou desku Brassphemy Set in Stone a nekompromisně zde dokazují, že si vážně nedělali prdel a kytaru s basou už hledá jen zastydlej klasik.

"Rádi dáváme příležitost mladým a samozřejmě nadějným kapelám." A Myotox jsou jednou z nich, jsou z Plzně a mají dokonce saxofon. Čímž splnili tu úplně nejzásadnější podmínku letošního setkání na Vlachovce s přesahem, tak jim dej šanci. Milovník balkánu DJ Dirty Bastard na týhle akci nesmí chybět, páč jedině on aspoň trochu ví, co se ke klukum italskejm vlastně hodí.

Info

Místní Borci uvádějí:
Ottone Pesante (it)
Support: Myotox + DJ Dirty Bastard
24. 1. 2017 20:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň

www.facebook.com/events/1841468249475647
www.facebook.com/Divadlo-Pod-lampou
www.facebook.com/MistniBorci

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace