Zprávy / Pozvánky

The Antikaroshi a mikrohulení

The Antikaroshi a mikrohulení

redakce | Zprávy / Pozvánky | 25.04.2015

Berlínští The Antikaroshi vystoupí po dlouhý době na strahovský Sedmičce. Téměř před šesti lety The Antikaroshi předskakovali Enablers. Všechno skvěle fungovalo a obě kapely byly fenomenální. Před necelým měsícem na kopci Enablers hráli znova, teď tam budou Antikaroshi. Vše se proplétá. Stejně jak kytary Enablers nebo basa s kytarou u Antikaroshi.

Zvuk The Antikaroshi se moc nemění. Když něco funguje, proč to měnit? Dischord. Hrajou mix indierockové odlehčenosti, mathovýho tappingu, postpunkových riffů, lehce psychedelických mázů a k tomu malinko elektroniky. Do takové muziky, podložené místy až taneční rytmikou, se velmi příjemně vplouvá, člověk se pak v jejich písničkách ztratí, pak se znovuobjeví kytarovej motiv, který zněl před minutou. Zpěvák Chris něco odtrousí, riff, smah, jedem.

Antikaroshi z vysoka kašlou na slávu. Kdy by taky čekal víc od kapely na Exile on Mainstream. Proto taky nenajdeš na netech skoro žádný video. Kluci zrovna připravujou čtvrtou desku, která vyjde na podzim. Před pár dnama pověsili nahrávku ze zkušebny, jako audit aktuální formy je to dostačující.


S The Antikaroshi vystoupí budějáckej Microvomit. Improvizace, matika, noise. Před půl rokem byli na Dobešce lepší než Zu. A to na Sedmě bude lepší zvuk než na Dobešce. Hlavně, aby kluci měli dost hulení. A pro ne-Pražáky, The Antikaroshi budou hrát taky v kolínským K-centru (1.5.) a plzeňský Papírně (29.4.). (tz: Goldmine)

Info

Goldmine and Landmine Alert present:
The Antikaroshi (de) + Microvomit
Klub 007 Strahov, Praha
26.4.2015 20:00 vstup: 150Kč s rezervací na rezervace@landminealert.org nebo přes web Sedmičky / 200Kč bez rezervace

www.antikaroshi.bandcamp.com
www.microvomit.bandcamp.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články