Zprávy

The Dillinger Escape Plan dají hned dvojí náhradu

The Dillinger Escape Plan dají hned dvojí náhradu

redakce | Zprávy | 23.02.2017

The Dillinger Escape Plan drží své slovo a vrací se nahradit zrušený koncert, a to hned dvakrát. V srpnu zahrají na prestižním metalovém festivale Brutal Assault a jen několik dní poté - 14. srpna - zahrají klubový koncert v Paláci Akropolis v Praze. Už dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vrácení lístků je také možné. Omezený počet doplňkových vstupenek bude k dispozici na webu pořadatele www.obscure.cz.
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Polská policejní mluvčí Aneta Wlazlowská včera potvrdila, že lékaři hospitalizovali celkem třináct osob poté, co kamion narazil do tourbusu mathcorové kapely The Dillinger Escape Plan, která v rámci svého rozlučkového Farewell Tour cestovala na koncert v Krakově. Nikdo, včetně jedné těhotné ženy cestující v autobuse, nebyl vážně zraněn. Podle vyjádření pro polskou televizi TVN24 mluvší dodala, že nejhůře dopadl řidič kamionu, který do autobusu narazil. Nedělní koncert tak byl okamžitě zrušen, další zastávkou má být německé Lipsko, potažmo Praha.

"Podle posledních zpráv členové TDEP neutrpěli žádná vážná zranění! V tuto chvíli všichni s napětím očekáváme vyjádření managementu kapely o osudu turné. Budeme Vás informovat neprodleně," informují Obscure Promotion na události k pražskému koncertu.

Ačkoliv pořádající Obscure Promotion ještě nic nepotvrdilo/nevyvrátilo, podle Pitchforku The Dillinger Escape Plan ruší celé evropské turné a na pódiích se objeví až na konci dubna na Floridě. Rány osudu jsou nevyzpytatelné a nám nezbývá než ronit slzy do tmy... "We hope to get back to Europe soon," vzkazuje Benjamin Weinman. My taky!!!

A aktuální vzkaz pořádajících Obscure Promotion zní: "Aktuálně zkoušíme domluvit náhradní termín, aby lidé nemuseli lístky vracet. Prosíme o několik dní trpělivosti. Díky za pochopení."

Info

The Dillinger Escape Plan (us)
14. 8. 2017 19:00
Palác Akropolis, Praha

www.facebook.com/events/567215433470701
www.obscure.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

VickiKristinaBarcelona přijíždí do Prahy

redakce 20.09.2021

Kapela VickiKristinaBarcelona představuje Waitsovy písně v novém světle, přičemž ctí jejich původní humor a patos.

Sezóna se plní koncerty Fource

redakce 19.09.2021

Na jaře přijedou díky Fource Tom Gregory, Ocean Alley, John nebo Orla Gartland. Injury Reserve dorazí už v únoru.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace