Zprávy

The Drain vydávají singl s klipem a oznamují desku

The Drain vydávají singl s klipem a oznamují desku

redakce | Zprávy | 18.06.2021

Po delší odmlce vydávají pražští The Drain nový singl 2 Old 2 R’n’R, který doprovází i výrazně stylizovaný klip. Spolu s vydáním singlu kapela oznamuje i plánovaný příchod čtvrté řadové dlouhohrající desky. Ta ponese název Old Big Bad, New Big Good a vyjde 22. října 2021.

S novým singlem přichází asi dosud nejvýraznější změna soundu kapely. The Drain přichází s moderním zvukem doplněným řadou samplů a synthů, který ale neztrácí ani na hutnosti, špíně a kytarovém tlaku. Producentsky je pod songem podepsán Nèro Scartch, který v současné době s „Drejnama“ dokončuje i zbytek desky. Ta bude, co se týká dlouhohrajících alb, jeho producentským debutema vyjde v druhé polovině října tohoto roku.

Na videoklipu kapela spolupracovala s osvědčeným štábem, z něhož je většina členů podepsána i na předchozích klipech The Drain. I tentokrát je klip výrazně, až divadelně stylizovaný a ilustruje téma samotného songu, kterým je rostoucí pocit nepatřičnosti a věkové bariéry v některých situacích.

Info

The Drain
Bandcamp kapely

foto © se svolením The Drain

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

3KinoFest poosmé

redakce 23.10.2021

Zkraje listopadu se bude v Praze konat Mezinárodní filmový festival, zaměřený na středoevropskou kinematografii.

Hudebně-diskuzní Hluk #2

redakce 22.10.2021

Druhý poslechově-diskusní večer Hluk chystá live sety Stanislava Abraháma, mʊdʌki a Simona Whethama.

Písničkářka Marjari debutuje

redakce 22.10.2021

Pět anglicky zpívaných skladeb vzniklo pod taktovkou producenta Daniela Šubrta v Megahit Lair Studiu pod vydavatelstvím Dayspeed Music.

Hradecký slunovrat zahájil konkurz kapel

redakce 22.10.2021

Welcome scéna je skvělou příležitostí pro mladé nadějné a dosud neobjevené talenty všech hudebních žánrů.

Full Moon #127: Pod taktovkou Midi Lidí

redakce 21.10.2021

Kapela nerdů a hračičků, nebo muzikanti, kteří skládají nejkomplexnější hity široko daleko? Midi Lidi napsali skoro celé listopadové vydání Full Moonu.

Kopřivnický koncertní trojboj

redakce 21.10.2021

Kopřivnický koncertní trojboj představí tři místní kapely, které v posledních dvou letech díky covidu doma nekoncertovali.

Nouvelle Prague zve nejen na diskuze

redakce 21.10.2021

Diskutovat se bude třeba o tom, jak vzniká rapová identita, jaká jsou její pravidla nebo, kdy je na čase identitu změnit.

Tohle není prdel, Vole

redakce 20.10.2021

Novinka Tohle Není Prdel navazuje na hypnotickou rockovou atmosféru předchozího alba, kompas ale ukazuje víc k punkrocku a japonskému kamikaze disbeatu.

Lotta sa hlási s animovaným videom

redakce 20.10.2021

„Primavera zosobňuje jar, ktorá je ku nám milosrdná. Veľa básnikov píše o jari, vraj prináša so sebou šťastie...," říká Lotta.

Jazz On5 s velkými jmény amerického jazzu

redakce 20.10.2021

Největším tahákem festivalu bude bezesporu dvojnásobný držitel ceny Grammy Kurt Elling, proslulý jedinečnou interpretační kombinací robustního swingu a poetického sdělení.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace