Zprávy / Festivalové

The Great Escape plní letošní line-up

The Great Escape plní letošní line-up

redakce | Zprávy / Festivalové | 10.04.2018

Lístky stále mizí závratnou rychlostí a do začátku britského festivalu The Great Escape, který se letos koná v termínu od 17. do 19. května, tedy zbývá nějakých šest týdnů. V následující vlně nově potvrzených jmen přidávají pořadatelé dalších těžko uvěřitelných sto položek. Kdo mezi nimi hraje prim?

Akce s podtitulkem "The festival for new music" přivítá v britském Brightonu domácí postpunk/posthardcore Idles. Kapela představí loňský úspěšný debut Brutalism. V programu nově najdete indie synthpop Now, Now, losangeleské garage rockové teenagery The Regrettes, Naomi Scott aka Pink Power Ranger z hollywoodského rebootu legendární série nebo Sophii Allison známou jako Soccer Mommy i se svým chladným "ložnicovým" popem. Svoji novou desku Clean vydala zkraje letošního března.


Connie Constance dá festivalu příchuť jazzu i soulu, energii zaručí edinburgská indie rocková formace Vistas. Za Insecure Men stojí spolužáci Saul Ademczewski (bývalý člen Fat White Family) a Ben Romans (Hopcraft from Childhood). Lokální talenty letos zastoupí funky electro rockeři Demob Happy, indie pop The Magic Gang ** či australský multiinstrumentalista **G-Flip. Festival The Great Escape nabídne 60 koncertních prostor, více než 500 interpretů a přivítá na tři tisíce delegátů z hudební branže.

Info

The Great Escape 2018
17. - 19. 5. 2018
Brighton, Velká Brtánie
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články