Zprávy / Offtopic-Novinky

The Ills nahrávají vánoční koledy

The Ills nahrávají vánoční koledy

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 19.12.2018

Kvarteto hudobníkov si už po mnohých rozhovoroch zvyklo na otázku, prečo vo svojich skladbách nespievajú a teraz sa rozhodli všetkých presvedčiť, že to dokážu. Pred vianočnými sviatkami si The Ills vymysleli špeciálne darčekové sety, zložené z podpísaných cédečiek či vinylov, tričiek a kariet s venovaním.

No k tomu pridali aj skutočne špeciálnu ponuku. „Je to fakt superšpeciálakcia - ku každému digitálnemu albumu, ktorý si ľudia stiahnu do piatku 21. 12. 2018, natočíme personalizovanú vianočnú koledu. Pre každého pôjde o svetový unikát,“ vysvetľuje bubeník Ľuboš Hodás, vyklepávajúc na stole rytmus legendárnych Roľničiek. „Na Štedrý deň dostane každý video priamo do e-mailu.“

Okrem tradičných podarúnkov tak získajú fanúšikovia skupiny, ktorá sa už intenzívne pripravuje na svoju druhú účasť na prestížnom showcaseovom festivale v holandskom Groningene, aj exkluzívny darček. Skúšky si v tento predsviatočný čas spríjemnia The Ills nevšedným nácvikom a vymýšľaním unikátnych kolied, ktoré ušijú každému fanúšikovi na mieru. „Počuť spievať vianočné koledy inštrumentálnu kapelu, ktorá spieva tak maximálne v dodávke počas presúvania sa medzi koncertami, bude isto zážitok, ktorý sa len tak nezopakuje. Nehovoriac o tom, aký zážitok to bude pre nás, keď to budeme nahrávať,“ teší sa basák skupiny Peter Berák a popri tom si pohmkáva Tichú noc.

Info

The Ills
bandcamp interpreta

Foto © Martina Slovakova

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce 01.01.2020

Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.