Zprávy / Offtopic-Novinky

The Ills nahrávají vánoční koledy

The Ills nahrávají vánoční koledy

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 19.12.2018

Kvarteto hudobníkov si už po mnohých rozhovoroch zvyklo na otázku, prečo vo svojich skladbách nespievajú a teraz sa rozhodli všetkých presvedčiť, že to dokážu. Pred vianočnými sviatkami si The Ills vymysleli špeciálne darčekové sety, zložené z podpísaných cédečiek či vinylov, tričiek a kariet s venovaním.

No k tomu pridali aj skutočne špeciálnu ponuku. „Je to fakt superšpeciálakcia - ku každému digitálnemu albumu, ktorý si ľudia stiahnu do piatku 21. 12. 2018, natočíme personalizovanú vianočnú koledu. Pre každého pôjde o svetový unikát,“ vysvetľuje bubeník Ľuboš Hodás, vyklepávajúc na stole rytmus legendárnych Roľničiek. „Na Štedrý deň dostane každý video priamo do e-mailu.“

Okrem tradičných podarúnkov tak získajú fanúšikovia skupiny, ktorá sa už intenzívne pripravuje na svoju druhú účasť na prestížnom showcaseovom festivale v holandskom Groningene, aj exkluzívny darček. Skúšky si v tento predsviatočný čas spríjemnia The Ills nevšedným nácvikom a vymýšľaním unikátnych kolied, ktoré ušijú každému fanúšikovi na mieru. „Počuť spievať vianočné koledy inštrumentálnu kapelu, ktorá spieva tak maximálne v dodávke počas presúvania sa medzi koncertami, bude isto zážitok, ktorý sa len tak nezopakuje. Nehovoriac o tom, aký zážitok to bude pre nás, keď to budeme nahrávať,“ teší sa basák skupiny Peter Berák a popri tom si pohmkáva Tichú noc.

Info

The Ills
bandcamp interpreta

Foto © Martina Slovakova

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pozdní skladby Mortona Feldmana v knize

redakce 25.09.2019

V Nakladatelství AMU právě vychází monografie věnovaná pozdní tvorbě vlivného hudebního skladatele Mortona Feldmana.

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.

Olga Sommerová točí o Jiřím Suchém

redakce 21.02.2019

Nyní své portfolium rozšíří také o životní cestu skvělého muže talentovaného v mnoha profesích, jímž je legendární Jiří Suchý.

Velké ženy z malé země na Hithitu

redakce 14.02.2019

První kniha o slavných Češkách představující příběhy žen, které svým průkopnictvím a odvahou vybočily z davu i zvyklostí...

Do kin míří thriller Všichni to vědí

redakce 03.02.2019

Penélope Cruz a Javier Bardem jako milenci, mezi kterými to nepřestalo jiskřit. Thriller Všichni to vědí vstupuje do kin.

Ostrov hudby ve filmovém dokumentu

redakce 25.01.2019

Projekt Ostrov hudby završuje svou trilogii kompilací ambiciózním dokumentem o aktuální slovenské hudební scéně.

Soutěž remixů s Autumnist

redakce 31.12.2018

Po vydání třetí studiové desky False Beacon přichází Autumnist se soutěží o vytvoření remixu kterékoli skladby z alba.

Zkáza Dejvického divadla v kinech

redakce 16.12.2018

Všech šest dílů nového seriálu České televize promítnou vybraná kina v exkluzivní předpremiéře v jeden jediný večer.