Zprávy / Offtopic-Novinky

The Ills nahrávají vánoční koledy

The Ills nahrávají vánoční koledy

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 19.12.2018

Kvarteto hudobníkov si už po mnohých rozhovoroch zvyklo na otázku, prečo vo svojich skladbách nespievajú a teraz sa rozhodli všetkých presvedčiť, že to dokážu. Pred vianočnými sviatkami si The Ills vymysleli špeciálne darčekové sety, zložené z podpísaných cédečiek či vinylov, tričiek a kariet s venovaním.

No k tomu pridali aj skutočne špeciálnu ponuku. „Je to fakt superšpeciálakcia - ku každému digitálnemu albumu, ktorý si ľudia stiahnu do piatku 21. 12. 2018, natočíme personalizovanú vianočnú koledu. Pre každého pôjde o svetový unikát,“ vysvetľuje bubeník Ľuboš Hodás, vyklepávajúc na stole rytmus legendárnych Roľničiek. „Na Štedrý deň dostane každý video priamo do e-mailu.“

Okrem tradičných podarúnkov tak získajú fanúšikovia skupiny, ktorá sa už intenzívne pripravuje na svoju druhú účasť na prestížnom showcaseovom festivale v holandskom Groningene, aj exkluzívny darček. Skúšky si v tento predsviatočný čas spríjemnia The Ills nevšedným nácvikom a vymýšľaním unikátnych kolied, ktoré ušijú každému fanúšikovi na mieru. „Počuť spievať vianočné koledy inštrumentálnu kapelu, ktorá spieva tak maximálne v dodávke počas presúvania sa medzi koncertami, bude isto zážitok, ktorý sa len tak nezopakuje. Nehovoriac o tom, aký zážitok to bude pre nás, keď to budeme nahrávať,“ teší sa basák skupiny Peter Berák a popri tom si pohmkáva Tichú noc.

Info

The Ills
bandcamp interpreta

Foto © Martina Slovakova

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce 01.01.2020

Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.

Je tu december a s ním nový klip Noisecut

redakce 23.12.2019

Singel obnovenej kapely je zachytením súčasného zvuku kapely, kde sú v rovnováhe akustické nástroje a elektronické zvuky.

Pozdní skladby Mortona Feldmana v knize

redakce 25.09.2019

V Nakladatelství AMU právě vychází monografie věnovaná pozdní tvorbě vlivného hudebního skladatele Mortona Feldmana.

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.