Zprávy / Nové desky

The Internet představují nový klip

The Internet představují nový klip

redakce | Zprávy / Nové desky | 17.06.2018

Kalifornská neo-soulová a R&B kapela The Internet zahraje za necelý měsíc poprvé v České republice, konkrétně 10. července v pražském Lucerna Music Baru. Představí naživo nejen starší skladby, ale i písně z nového (v pořadí čtvrtého) alba Hive Mind, které vyjde o deset dní později. Nyní přichází se singlem a klipem Come Over.

Pětičlennou formaci The Internet založili v roce 2011 Syd tha Kyd a Matt Martians, bývalí členové známého hip hopového uskupení Odd Future, v jehož čele stojí Tyler, the Creator. The Internet patří k předním zástupcům mladé rapové, jazzové, R&B a elektronické scény v Los Angeles, která se v poslední době dostala do povědomí díky jménům jako Flying Lotus, Kamasi Washington, Kendrick Lamar nebo Thundercat.


Zpěvačka Syd tha Kid, nebo zkráceně Syd, jejíž hlas propůjčuje skladbám The Internet sametový, smyslný nádech, se sama naučila nahrávat a produkovat hudbu ve svých patnácti letech, odmala také psala písničky. The Internet v současné době připravují svoji čtvrtou desku a zároveň nedávno jednotliví hudebníci natočili svá sólová alba.

Info

Živě: The Internet (us)
10. 7. 2018 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články