Zprávy / Pozvánky

Therapy? přivezou nové album Cleave

Therapy? přivezou nové album Cleave

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.10.2018

Therapy? se po třech letech vrací do Prahy. Přesně v první únorový den v Rock Café představí svou nejnovější desku Cleave, která vyšla v září tohoto roku a je už jejich patnáctým albem. Půjde o jedinou show v rámci tohoto turné v ČR. Více info včetně suppportu již brzy.

Therapy? hrají už téměř 30 let, energie jim ale rozhodně neubývá, jak nás přesvědčili při minulém koncertu v roce 2016. V jejich čele stojí už od začátku frontman Andy Cairns, společně s ním je v kapele od založení také baskytarista Michael McKeegan. Služebně nejmladším členem je pak bubeník Neil Cooper, který se k Therapy? přidal v roce 2004.


"Therapy? se pohybují na hudební scéně přibližně stejně dlouho jako naše země na té politicky demokratické. A velmi pravděpodobně i s vyrovnanější formou. Severoirská trojice kloubicí punkovou energii s metalovou ostrostí do rockových válů pro pogo i stage diving sází především na sehranost a textovou i hudební nekompromisnost. Pryč je sice původní složení, ale současný bubeník Neil Cooper už to s Andy Cairnsem a Michaelem McKeeeganem táhne déle než kterýkoliv z těch předchozích," psali jsme v reportáži z posledního pražského koncertu Therapy? v roce 2016.

Info

Therapy? (uk)
1. 2. 2019 20:30
Rock Café, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články