Zprávy / Pozvánky

To nejlepší z pop music roku 2019 ve Staré aréně

To nejlepší z pop music roku 2019 ve Staré aréně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.01.2020

Byl rok 2019 po hudební stránce něčím výjimečný? Spojuje desky a písně, které za posledních dvanáct měsíců vyšly, nějaká nálada či téma? A co vůbec stálo za poslech? Stálo vůbec něco za poslech? Na tyto otázky se David Věžník společně s příchozími pokusí najít odpovědi během devadesátiminutového programu s podtitulem „Best of 2019“.

„Moje rozumy tradičně doprovodí videoklipy i veskrze přátelská debata s publikem. Naopak netradičním zpestřením tentokrát bude afterparty,“ láká Věžník a dodává: „Obstará ji moje kvazi DJské alter ego Badyš – pouštěč, což je taková noční můra Justina Timberlakea. Zaznějí mimo jiné skočnější songy, na něž se v průběhu první části večera nedostane.“

David Věžník je hudební publicista (respektive taky-hudební-publicista), copywriter, gramatický nácek a video editor na volné noze. V roce 2004 publikoval svůj první článek na nejčtenějším tuzemském hudebním serveru musicserver.cz, kde v současné době působí jako editor a krotitel redakčních výplodů. Na sklonku roku 2019 uspořádal v prostorách ostravského divadelně-hudebního klubu Stará aréna první díl z cyklu poslechových a pohledových přednášek „Kteroupak si dáme?“, na nichž rozumuje na různá témata současné pop music a debatuje o nich s návštěvníky.

Info

Kteroupak si dáme?
24. 1. 2020 20:00
Stará Aréna, Ostrava
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Explicit opakuje zrušený březnový line up a dává šanci méně známým DJs

redakce 09.07.2020

Explicit sound se po dlouhé době představí v samostatných setech jako Dj De, Vinfield a Krabs, který má před sebou zároveň svoji první live show.

Platforma GoodGood přichází se svým pop up rádiem

redakce 06.07.2020

Nová platforma GOODGOOD se představí jako Pop Up Radio. Na střeše Národního zemědělského muzea představí více než 30 dj’s a hudebníků napříč klubovou scénou.

Holky z viy a kluci z P/\STi to v Přístavu rozproudí

redakce 06.07.2020

Holky z viah poprvé zazpívají i zahrají nové písně z připravovaného alba. K příležitosti premiéry svého nekontrolovatelného řádění si přizvaly P/\ST.

Letiště X0X0 v Radosti a Přítomnosti

redakce 06.07.2020

Karnevalu jazzu, elektronické hudby a imerzivního divadla nejen s Tryptychem, E Converso či Marií Pravdou.

Šramlfest bude. S Ivou Bittovou.

Marek Čech 03.07.2020

Organizátoři Šramlfestu se rozhodli, že i přes omezení, způsobené koronavirovou krizí, se festival uskuteční.

Irská postpunková střela Fontaines D.C. poprvé v Praze

redakce 01.07.2020

Novinka nabízí stejně syrové a ostré texty, plné deziluze mladé generace čelící osobním i globálním problémům dospělého světa jako romanticky pochroumaný debut.

Billy Barman sa vracajú na pódiá

redakce 30.06.2020

Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali.

Palma a Něco Něco v Underdogs'

redakce 29.06.2020

Palma boří písničkářský mýtus o kytarovém či klávesovém doprovodu a svůj hlas balí do elektropopového hávu, ovšem bez zbytečných extravagancí.

Nový termín pro Kvelertak

redakce 29.06.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru byli organizátoři nuceni zrušit termín koncertu skupiny Kvelertak a nyní zveřejňují nové datum konání.

Kasárna Karlín oslaví třetí výročí

redakce 23.06.2020

Za tři roky navštívilo areál téměř 1 000 000 návštěvníků, proběhlo přes 900 akcí a stát díky spolku spravujícímu Kasárna ušetřil až 15 milionů Kč.