Zprávy / Festivalové

Toby Driver na Whoneedslyrics?!

Toby Driver na Whoneedslyrics?!

redakce | Zprávy / Festivalové | 21.11.2018

Již 5. ročník Whoneedslyrics?! festivalu sa bude konať 23. - 24. 11. v bratislavskom Kulturák klube. Festival po roku opäť ponúkne špičku svetového či domáceho postrocku, experimentálnej hudby, postmetalu, elektroniky, ale aj indie. Návštevníci sa tento rok môžu tešiť na nové priestory Kulturák klubu na Bazovej ulici či oproti minulým rokom multižánrovejší lineup.

Najlepšia gitarová kapela európy? Aj také slová si zaslúžila srbská gitarovka Repetitor. Hrali na Pohode v roku 2015, odvtedy dva krát vypredali už neexistujúci bratislavský klub British Rock Stars a fanúšikovia sa ich dočkajú opäť. Energická zmes od ťažkého rock'n'rollu až po po postpunk so všetkým, čo je medzi tým. Autentický prejav v zdánlivo jednoduchej forme s bicími a basou v ženskom podaní.

Toby Driver je multiinštrumentalista, skladateľ a producent z USA. Je predovšetkým známy ako líder experimentálnych skupín ako Kayo Dot či maudilin of the Well. Do Bratislavy príde predstaviť svoj nový album s názvom They Are the Shield. Pred Bratislavských fanúšikov sa postaví vôbec po prvý krát. Na festivale zahrá domácemu publiku dobre známy inštrumentalista, skladateľ a gitarista David Kollár. Ďalej vystúpia From Another Mother z Chorvátska, taliansky one man projekt S A R R A M, Rakúšania Maira či Del Judas z USA.

Info

Whoneedslyrics?! festival 2018
23. - 24. 11. 2018
Kulturák klub, Bratislava
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Světové premiéry na NODO už od soboty

redakce 24.06.2022

Trojhalí Karolina se promění v jeden vyzvánějící zvon – hudební svátek, který je možné zakusit asi jen jednou za život.

Na festivale Flaam Sega Bodega, Sykur i HMLTD

redakce 23.06.2022

Pre Flaam je typickým dôraz na vizuálnu stránku festivalového zážitku – od komunikácie až po podobu samotného areálu.

Dobršská brána upoutá zvukem trubky

redakce 23.06.2022

Letní festival se zaměřuje vždy na konkrétní nástroj. V loňském roce to byly bicí, v letošním, šestém ročníku upoutá především zvukem trubky.

Hradby Samoty načínají druhou dekádu existence

redakce 22.06.2022

Temná hudba nejrůznějších žánrů na místech, kde je za noci možné místo bzukotu měst, slyšet šeptem pronášené příběhy ze starých legend a pověstí.

Grape dopĺňa o mená lokálnej scény

redakce 22.06.2022

V prvej osmičke zverejnených mien sú Karin Ann, Fallgrapp, Le Payaco, Para, Billy Barman, Tolstoys, Korben Dallas a Malalata.

Pilotní ročník multižánrového U:festu

redakce 21.06.2022

Tématem U:festu je zkoumání hranic mezi uměním, kulturou a současnou digitální společností. Brillovka, Rožnov pod Radhoštěm.

Letní filmovou školu odstartuje Sommerová s Kocábem

redakce 21.06.2022

Pořadatel festivalu Asociace českých filmových klubů letos své ceny udělí Ondřeji Vetchému, Michaele Pavlátové, Semihu Kaplanoğluovi a Pavlu Tomeškovi.

Marienbad Film Festival představuje program

redakce 20.06.2022

Marienbad Film Festival představí formou masterclass projekty umělce a kameramana Michala Blechy a přiblíží umělecký přístup a specifika kameramanství v kontextu výtvarného umění.

Lettuce spojili síly s Bootsym Collinsem

redakce 20.06.2022

Formace honosící se nominací na ceny Grammy 2019 za Nejlepší instrumentální album roku vyráží s vydáním desky na světové turné. Ukážou se i u nás.

Sziget má kompletní line-up

redakce 19.06.2022

Závěrečné oznamování odhalilo program na menších žánrových pódiích, na kterých budou moci návštěvníci objevovat to nejlepší napříč celým hudebním světem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace