Zprávy / Festivalové

Toby Driver na Whoneedslyrics?!

Toby Driver na Whoneedslyrics?!

redakce | Zprávy / Festivalové | 21.11.2018

Již 5. ročník Whoneedslyrics?! festivalu sa bude konať 23. - 24. 11. v bratislavskom Kulturák klube. Festival po roku opäť ponúkne špičku svetového či domáceho postrocku, experimentálnej hudby, postmetalu, elektroniky, ale aj indie. Návštevníci sa tento rok môžu tešiť na nové priestory Kulturák klubu na Bazovej ulici či oproti minulým rokom multižánrovejší lineup.

Najlepšia gitarová kapela európy? Aj také slová si zaslúžila srbská gitarovka Repetitor. Hrali na Pohode v roku 2015, odvtedy dva krát vypredali už neexistujúci bratislavský klub British Rock Stars a fanúšikovia sa ich dočkajú opäť. Energická zmes od ťažkého rock'n'rollu až po po postpunk so všetkým, čo je medzi tým. Autentický prejav v zdánlivo jednoduchej forme s bicími a basou v ženskom podaní.

Toby Driver je multiinštrumentalista, skladateľ a producent z USA. Je predovšetkým známy ako líder experimentálnych skupín ako Kayo Dot či maudilin of the Well. Do Bratislavy príde predstaviť svoj nový album s názvom They Are the Shield. Pred Bratislavských fanúšikov sa postaví vôbec po prvý krát. Na festivale zahrá domácemu publiku dobre známy inštrumentalista, skladateľ a gitarista David Kollár. Ďalej vystúpia From Another Mother z Chorvátska, taliansky one man projekt S A R R A M, Rakúšania Maira či Del Judas z USA.

Info

Whoneedslyrics?! festival 2018
23. - 24. 11. 2018
Kulturák klub, Bratislava
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ment oznamuje nová jména

redakce 29.01.2023

Devátý ročník festivalu MENT se uskuteční na více než patnácti koncertních a konferenčních místech v Lublani.

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

M83 zahrají na Metronome Prague

redakce 31.12.2022

Praha se může těšit na kapelu hudebního megalomana Anthonyho Gonzaleze a jeho zvukovou tsunami složenou ze syntezátorů, kytar, vokálů a epických refrénů.

Filmový nový rok otevře festival Írán:ci

redakce 23.12.2022

Festival přinese ta nejlepší díla íránských filmařů, kteří jsou ve vězení nebo v exilu, a výběr nejlepších snímků, které byly v Íránu poslední tři desetiletí zakázané.

CTM s rituálním hlukem i digitálním chaosem

redakce 20.12.2022

Chystají se mnohovrstevnaté spolupráce, multidisciplinární projekty, které rozšiřují a kritizují technologie, noci rituálního hluku i digitálního chaosu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace