Zprávy / Nové desky

Tolstoys vydávají nový singl Olivy

Tolstoys vydávají nový singl Olivy

redakce | Zprávy / Nové desky | 09.11.2018

Tolstoys vydávajú nový singel Olivy, ktorý predstavujú zároveň s videoklipom. Novinka od mladej kapely ocenenej debutom roka dostane priestor i na ďalšom vydaní kompilácie Ostrov Hudby.

Vo vizuáli k pesničke je exkluzivita olív vyjadrená diamantami, ktoré rovnako ako olivy chce a potrebuje každý z nás. V klipe vám ich formou teleshoppingu ponúknu priamo členovia kapely. Vizuálne príjemný a zároveň vtipný videoklip má na svedomí režisérka Števka Lovasová.


Pre Tolstoys typický snový zvuk v skladbe Olivy umocňuje živá dychová sekcia. O jej aranžmány sa postarala jazzová flautistka Mária Reháková pôsobiaca v Londýne, kde sa dychy za pomoci miestnych profesionálnych hudobníkov nahrávali a produkovali. Pieseň Olivy sa najbližšie objaví na kompilácii Ostrov hudby 3, ktorá už po tretíkrát prinesie rôznorodú vzorku slovenskej nezávislej scény pre lokálnych aj zahraničných poslucháčov.

Info

Tolstoys
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Písničkář Homes debutuje deskou Lufu

redakce 21.02.2020

Mladý písničkář a producent Homes debutuje s melancholickou, osmiskladbovou nahrávkou Lufu, kterou si sám mixoval.

Vykuchán, vykostěn, zamrazen: katsa.theo

redakce 21.02.2020

Čtyřtrackovým EP Frost, které právě vychází na značce Ressonus Records, se hlásí o pozornost český producent katsa.theo.

Hrtl, nová deska, nové světy: Hotspot

redakce 20.02.2020

Hotspot je název třetí řadové desky od zkušeného elektronického hudebníka Hrtl, který má na kontě cenu Anděl z roku 2015.

Dmitrievna vydává nový singl Ferrari

redakce 13.02.2020

Track stylisticky navazuje na její předchozí tvorbu, s výraznější industriální atmosférou a ostrým feministickým podtextem.

David Pomahač vypráví příběhy o cestách ze tmy do světla

redakce 13.02.2020

Ve srovnání s Pomahačovým předchozím projektem, urban folkovým duem Kieslowski, značí novinka Do tmy je daleko posun v jeho tvorbě.

Virtuální zpěvačka Nivva vydává debutové EP

redakce 12.02.2020

Nivva je virtuální hudebnice, digitální bytost. Debutové EP Easy vydává na labelu Bad Names.

Nina Kohoutová debutuje singlem Blue Sunray

redakce 12.02.2020

Tématem její autorské hudební prvotiny je vztah se starší sestrou, která se neočakávaně osamostatnila a následně stala matkou.

Coals představují nový singl Pearls

redakce 11.02.2020

Kasia Kowalczyk a Łukasz Rozmysłowsky aka Coals chystají na březen zbrusu novou desku docusoap, kterou uvádí první singl.

Bare Escape debutují u Kabinet Records

redakce 29.01.2020

Brno i celá česká alternativní hudební scéna dostala do žil transfuzi divoké krve. Nová kapela neznamená nutně nové tváře.

Mighty Oaks představují nový singl a videoklip

redakce 27.01.2020

Indiefolkové trio usazené v Berlíně aktuálně představuje nový singl Tell Me What You’re Thinking. Zároveň ohlašují novinkové album.